Vybíráme dřez do kuchyně

Rubrika: Interiér

Myčku má doma hodně lidí, ale na chatě a chalupě si na mytí nádobí často vystačíme jen s dřezem. Při jeho vybírání se nevyplatí šetřit, protože chceme, aby dřez sloužil co nejdéle.

GRANITOVÝ DŘEZ

Vestavný dřez GR 1201 s odkapovou plochou v bílém provedení zkrášlí každou kuchyň, nejen tu ve víkendovém domě. Cena od 5 690 Kč.

www.sapho.cz

ROHOVÝ DŘEZ

Granitový dřez Naiky 980.510.1 (titanum 72) značky Sinks Telma disponuje dvěma odkapávacími plochami. Dřez má antibakteriální úpravu, neboť je obohacen o ionty stříbra, které zabraňují šíření bakterií a mikrobů. 6 379 Kč.

www.levneelektro.cz

KRÁSNÁ KERAMIKA

Stylový keramický dřez Bowland 800 jako by vypadl z kuchyně anglického venkova, bude však slušet i českým chalupám. Dřez je široký 80 cm, vanička je tedy hodně velká. Je doplněn baterií v povrchové úpravě matný nikl.

www.drezysystemceram.cz

MATNÝ NEREZ

K levnějším výrobkům patří dřez Compact 465.435M vyrobený z nerezu s matnou povrchovou úpravou. Má hloubku jen 15 cm, další rozměry vaničky jsou 46,5 x 43,5 cm. 1 439 Kč.

www.nabytek-certovina.cz

KULATÝ DO MALÝCH PROSTOR

Dřez PL 4351 značky Plados se prodává v provedení Ultragranit (žula, akrylát, barvivo) nebo Ultrametal (žula, akrylát, barvivo a rozdrcené částečky oceli). Vejde se i do malé linky, jako příslušenství se k němu dá dokoupit kulatý odkapávač na nádobí, který vložíte do dřezu. Od 6 449 Kč.

www.bovi.cz

NOBLESNÍ ČERNÁ

Černý granitový dřez s velkou a malou vaničkou a s odkapávací plochou vynikne jak v bílé, šedé či černé kuchyni, tak v materiálu a barvě přírodního dřeva, který se v chatách a chalupách používá na pracovní desky nejčastěji. Od 7 490 Kč.

www.sapho.cz

LUXUSNÍ MĚĎ

Dřez Garonne je vyroben z ručně opracované mědi. Hodí se jak do moderní, tak tradiční venkovské kuchyně. Dřez má šířku 950 mm a je vybaven dvěma vaničkami. Skříňku pod dřez můžete objednat také u prodejce, kde vám ji vyrobí na míru. Cena 45 750 Kč.

www.centrum-tradicniho-bydleni.cz

text: Martina Lžičařová
foto: archiv firem

Vybíráme dřez do kuchyně

Vybíráme dřez do kuchyně