Mějte celý rok pod dohledem lesy, pastviny i chaty. Jak efektivně využít fotopasti?

Rubrika: Market
Roční datové připojení od O2

Roční datové připojení od O2

Nechcete přijít o vzácnou příležitost, jak srnky vyvádí své mladé, o záběry z krmelců nebo chcete mít pod dohledem své pozemky plné naštípaného dřeva? S tím vám může hravě pomoci fotopast, která je ve střehu ve dne i v noci. Pro myslivce je to nedocenitelná pomůcka, pro majitele chat to může být skvělý pomocník, jak vyzrát nad nezvanými hosty.

Věděli jste, že fotopast využijete za jakéhokoliv ročního období? Rovnou zůstaneme u zimy. I dnes mohou padat teploty pod bod mrazu, narazit můžeme i na stromky obalené námrazou a vyhnout se nám nemusí ani nadílka sněhu. Tím mohou stále trpět zvířecí obyvatelé lesů, pastvin a luk. Jak z pohodlí domova zjistit, jestli zvířata nestrádají? S dohledem nad krmelci může pomoci dobře umístěná fotopast, která bude samočinně pořizovat snímky nebo krátké videozáběry okolního dění. Díky ní ihned poznáte, v jakém stavu krmelce jsou a zda není potřeba zásoby doplnit.

Naopak pozdní jaro a začátek léta a s tím i období sečí může být kritické pro mláďata srn. Mládě srny bývá po narození schované v husté vegetaci, kde čeká na svou matku. Nenechte se ochudit o okamžiky, jak nejen srny vyvádí své mladé a zachyťte tyto vzácné momenty téměř v přímém přenosu. Chtěli byste mít detaily z honitby, o kterých se vám ani nesnilo, na dosah ruky? Poodhalí vám vzácné a nečekané návštěvníky nebo přítomnost srnce, na kterého ještě nikdo nenarazil.

Nastupující podzim je dobou, kdy začíná intenzivní péče o zvěř. Období přípravy na studený podzim a zimu není ale pouze u zvířat. Fotopast může zachytit i lidskou škodnou a odhalit zloděje dřeva, které jste si uskladnili na odlehlých místech luk či lesů. Pomoc vám skvěle může i se zazimováním chat a chalup.

To vše budete moc u modernějších fotopastí sledovat téměř v přímém přenosu, a to díky předplacené SIM kartě. Díky novému ročnímu datovému připojení od O2 už dokonce nebudete muset řešit ani otravné dobití kreditu do svého zařízení. Ať už budete potřebovat datové připojení do fotopasti nebo kamery, s daty na rok od O2 budete mít datové připojení neustále k dispozici po celý rok. Stačí si pořídit 15 GB nebo 50 GB SIM kartu. Navíc pro zákazníky, kteří potřebují být stále online nabízí O2 na svém webu Datamanie edici s 1000 GB. Objednání produktu je zdarma, dorazí vám do vaší poštovní schránky a následně ho aktivujete první platbou.

Komerční prezentace

Mějte celý rok pod dohledem lesy, pastviny i chaty. Jak efektivně využít fotopasti?