UHU MAX REPAIR přináší snadné lepení a opravy s extrémní pevností!

Rubrika: Market

Snadné použití, univerzálnost a výborné výsledky. To jsou základní požadavky na lepidla dnešní doby. Již žádné čtení dlouhých návodů, nevábný zápach rozpouštědel nebo jejich odvětrávání po nanesení lepidla.

Široká nabídka lepidel, ve které se laik velmi těžko orientuje! To je názor mnoha z nás. Proto se vývoj nových lepidel zaměřuje na jednoduchost použití a také na jejich zdravotní nezávadnost. Ovšem při zachování jeho univerzálnosti a pevnosti lepeného spoje. UHU MAX REPAIR takové lepidlo je. Jeho vlastnosti jsou přesně takové, aby nám opravy a lepení usnadnilo!


SNADNÉ POUŽITÍ!

Lepidlo je gelové konzistence, nestéká a dobře se nanáší. Stačí jen na jednu stranu. Žádné odvětrávání rozpouštědla, protože lepidlo je neobsahuje. Nehrozí nebezpečí naleptání materiiálů – např. polystyrenu. Po vytvrzení je lepidlo extrémně pružné a pevné.

TEPLOTNÍ ODOLNOST!

Je bez rozpouštědel a odolává vysokým teplotám. Od 40°C až do +120°C. Opravené nádobí lze mýt bez problémů v myčce nádobí.


JE 100% ČIRÉ!

Spoje nejsou viditelné, protože lepidlo je čiré. Nemusíme se bát použít všude tam, kde lepený spoj přichází do styku s vodou. Lepidlo a tudíž i spoj jsou voděodolné.

MÁ VYPLŇUJÍCÍ SCHOPNOST!

V případě, že nám kousek materiálu chybí, nevadí. Můžeme jím i vyplnit spáry a doplnit chybějící materiál, kde je to třeba.


PRUŽNÉ A PŘETÍRATELNÉ!

Hodí se všude tam, kde jsou opravy a spoje vystaveny vibracím a otřesům. Opraví i lepené či protržené těsnění. Pokud chceme mít spoj “neviditelný”, lze jej jednoduše po vytvrzení přetřít!

NA EXTRÉMNĚ NAMÁHANÉ SPOJE

Vysoká elesticita umožňuje lepit i extrémně namáhané spoje. Brýle, holínky, rybářské kalhoty i neopreny, plachty, a mnoho jiných již nejsou problém.


NĚKOLIK RAD NA ZÁVĚR

Lepidlo umožňuje korekci spoje po dobu 5 minut. Po této době se již nesmí se spojem hýbat. Vytvrzení lepidla by řádně neproběhlo a lepený spoj by nemusel mít výše uvedené vlastnosti. Plné zatížení spoje a využití slepeného materiálu je možné až po 24 hodinách. Lepidlo vytvrzuje pomaleji, výsledky jsou však o to překvapivější. Vysoká pevnost a pružnost!


www.lepidla.cz

 

Komerční prezentace

UHU MAX REPAIR přináší snadné lepení a opravy s extrémní pevností!