Již počtvrté můžete tvořit s Balakrylem v soutěži Barevná hra recy-věcí

Rubrika: Dílna, Market

Po třech úspěšných ročnících kreativní soutěže Barevná hra recy-věcí mají tvořiví nadšenci další možnost soutěžit o hodnotné ceny. Stejně jako vloni se můžete zúčastnit buď jako jednotlivci, nebo jako skupiny. Chopte se štětce, barev Balakryl a vdechněte starým věcem nový život. Zašlete fotografie „před“, „během“ a „po“ vašeho výrobku a hrajte o 50 000 Kč v každé kategorii. Barevná hra recy-věcí startuje 4. dubna a vaše výrobky můžete posílat až do 5. června. Poté porota vybere deset finalistů a veřejnost svými hlasy zvolí vítěze. Novinkou letošního roku je udělení speciální Ceny poroty.

Přihlásit do soutěže Barevná hra recy-věcí se může každý, kdo zapojí fantazii a pomocí Balakrylu přetvoří starou věc na novou. Takovou „recy-věc“ stačí jednoduše registrovat na stránce www.balakrylrecyveci.cz a nahrát fotografie původního stavu, průběhu úprav a výsledného díla. Autor realizace, která získá ve finále nejvíce hlasů, vyhraje 50 000 korun, a to jak v kategorii jednotlivců, tak skupin. Výrobky je možné přihlašovat od 4. 4. 2016 do 5. 6. 2016.
Poté odborná porota vybere desítku finalistů a o celkovém vítězi rozhodne hlasování veřejnosti. Jednou z podmínek k účasti v soutěži je využití barev Balakryl, takže součástí registrace musí být i účtenka dokazující jejich nákup. Finalisté se mohou těšit na poukázku na nákup barev a další pěkné výhry. Letos bude také nově udělena čestná Cena poroty.

Češi jsou národ kutilů. Říká se o nás, že raději věci opravíme, než vyhodíme. Někteří z nás často tráví svůj volný čas prací na zahradě nebo v dílně a traduje se, že máme zlaté ručičky. Přesně těmto kreativním a manuálně zručným lidem pořádá značka Balakryl soutěž na míru.

Ekologické barvy, lazury a laky Balakryl díky tomu, že se s nimi pracuje velmi jednoduše a pohodlně a nabízejí širokou škálu barev, inspirují k tvoření. Pomocí Balakrylu lze jednoduše vdechnout staré, již nepoužívané věci nový život, dát jí opět smysl, recyklovat. To je hlavní myšlenka této soutěže. Pro mě je Barevná hra recy-věcí srdeční záležitost a vždy se těším na každé nové dílo. Mám radost, že můžeme podpořit kreativní lidi v tom, co dělají,“ říkáMartina Macková, Marketing Manager značky Balakryl.

Členové odborné poroty:

  • Šárka Prágerová, loňská vítězka kategorie jednotlivců

  • Aleš Poláček, designer a autor vizuálu k soutěži

  • Lucie Dvořáková, designerka

  • Martina Macková, Marketing Manager značky Balakryl

Loňská vítězka kategorie jednotlivců a letošní členka poroty Šárka Prágerová

Pro loňskou vítězku kategorie jednotlivců a letošní členku poroty Šárku Prágerovou soutěž hodně znamenala: „Ručním pracím se věnuji odmalička a dodnes mě velmi baví renovovat a vytvářet. Výhra v soutěži Barevná hra recy-věcí pro mě byla překvapením a velmi mě potěšila, protože se přihlásilo velké množství krásných děl. Účast v soutěži mě přesvědčila udělat krok, který mě již dlouho lákal, a to otevřít si malou dílnu a obchůdek s recy věcmi. Na jeho zařízení jsem také použila vyhraných 50 000 Kč a obchůdku se nyní velmi daří. Těším se, že letos budu moci svým hlasem v porotě přispět k podobnému pocitu dalšího nadšence.“

Více informací k soutěži, podmínky účasti a kompletní pravidla naleznete na www.balakrylrecyveci.cz.

Balakryl můžete také sledovat na Facebooku a YouTube

Pro inspiraci - fotografie jednoho z finalistů loňského ročníku - fáze před

Pro inspiraci - fotografie jednoho z finalistů loňského ročníku - průběh

Pro inspiraci - fotografie jednoho z finalistů loňského ročníku - finále

 

 

Komerční prezentace

Již počtvrté můžete tvořit s Balakrylem v soutěži Barevná hra recy-věcí