Jarní úklid okolo domu s novou generací tlakových myček

Rubrika: Market

Chodníčky, cesty, zídky i kameny bývají po zimě zanesené špínou. Teplé jarní paprsky vytáhnou první plevel, který se snaží dostat na denní světlo i mezi kameny v chodníčku, nebo na okrajích zídky. Zahradní nábytek ležel celou zimu pečlivě uskladněný a nyní je potřeba ho zbavit prachu a špíny. S jarem své domy, chaty a chalupy probouzíme k životu a úklid po zimě je tím prvním krokem.

Nová generace tlakových myček Kärcher K 7 Premium Full Control Plus Homenabízí dokonalou čistotu pro váš jarní úklid.

Regulace tlaku (až do 180 barů) v šesti stupních pomocí praktických symbolů na LCD displeji zajistí, že myčka využije na konkrétní povrch ten nejvhodnější tlak a volba pro vás je velmi snadná. Na pistoli lze regulovat požadovaný tlak pomocí tlačítka + nebo – a ovládat přisávání chemie.

Tato tlaková myčka je vhodná pro čištění standardního znečištění i odstranění velmi silných nečistot a dlouhodobě usazené špíny z různých povrchů. Přes svůj výkon spotřebovává relativně malé množství vody 360 – 600 l/h. Navíc nepotřebujete tlakovou vodu, je možné použít vodu z barelu nebo dokonce z potoku či rybníka. S touto tlakovou myčkou dodáte čistotu a lesk vašemu autu, zahradnímu nábytku, plotu i fasádě domu.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Jarní úklid okolo domu s novou generací tlakových myček