Vileda Windomatic – čistá okna od profesionála

Rubrika: Market

Ve filmech a televizích reklamách obvykle čistí okna do blyštivého lesku profesionálové na rampách. Realita je ale však taková, že tuto zdlouhavou, únavnou a fyzicky namáhavou práci za vás nikdo neudělá. Obzvláště nepříjemné je nekonečné všech šmouh a odkapávající špinavá voda na okenní rám, parapety a podlahu. Vileda má pro vás řešení, přináší vysoce inovativní vysavač na skla, s kterým je čištění tak snadné, že si s ním bude rozumět i váš muž.

S Vileda Windomatic stačí okna běžným způsobem umýt a poté použít ruční vysavač, který odsaje veškerou špinavou vodu do integrované vodní nádržky, kterou lze mýt i v myčce. Zůstanou vám pouze dokonale čistá a suchá okna, bez jediné kapky na parapetu či podlaze. Díky flexibilnímu krku, který zajišťuje ten správný úhel za každé situace, snadno dosáhne Windomatic také do rohů a spodních záhybů oken. Speciální dvojitá gumová lišta navíc zajistí, že vaše okna zůstanou bez jediné šmouhy.

Kromě oken oceníte Vileda Windomatic také při čištění zrcadel, okenních rámů a dalších hladkých ploch, kterých má každý doma nespočetně. Na jedno nabití vyčistíte cca 20 m2.

Windomatic je nový všestranný pomocník s výsledky jako od profesionála.

Více informací na Vileda.cz

Windomatic k zakoupení zde

 

Komerční prezentace

Vileda Windomatic – čistá okna od profesionála