LEHKÉ INFRAPANELY – zdravé infračervené teplo bez předehřívání

Rubrika: Market

topný obrázek

Okamžité teplo s nízkou spotřebou a vysokou efektivitou. Za bezkonkurenční cenu. Srolovatelné, přenosné, odolné, lehce transportovatelné.

Infračervené topné panely (transparentní nebo s obrazy) lze snadno zavěsit do jakékoliv místnosti, jejich účinky pocítíte ihned po zapnutí. Protože jsou lehce zavěsitelné a přenosné, jsou vhodné do chalup, chat, ale stejně tak i do bytů nebo do rodinných domů, fitness prostorů, případně dílen a garáží.

Infračervené záření je v přírodě velmi rozšířené. Sluneční paprsky nebo příjemně praskající oheň v krbu, to jsou přírodní zdroje infračerveného záření. Není ale třeba se ničeho obávat, infračervené záření nemá nic společného se škodlivými slunečními UV paprsky. Otevřený oheň vydává rovněž infračervené záření, které na nás tak příjemně působí.

topný obrázek

Transparentní infračervený topný flexibilní panel lze pověsit kamkoliv, kde chcete dosáhnout rychlého zdravého tepla – potřebujete k tomu jen zásuvku a háček na zavěšení (je součástí balení). Tento panel můžete kdykoliv srolovat opět do krabičky a příště pověsit jinde, kde budete potřebovat teplo – například na chalupě, chatě, v zimní zahradě, v jakémkoliv pokoji, koupelně, dílně nebo fitness prostoru.

VÝHODY TOPNÝCH OBRÁZKŮ (FOLIÍ)

1. Vliv na lidské zdraví

Kromě výše uvedeného “wellness” účinku má ale infračevené vyzařující teplo další pozitvní vlivy na naše zdraví: uklidňuje a relaxuje, stimuluje krevní oběh, což znamená lepší zásobení orgánů kyslíkem a posílení imunity. Ve světě je technologie infračerveného vytápění velmi oblíbená i kvůli dalšímu pozitivnímu vlivu na lidské zdraví (nespaluje vzduch, nevytváří problémy s dýcháním, velmi nízké elektromagnetické pole).
Při používání tohoto topného lehkého flexibilního panelu navíc nedochází k víření vzduchu a tedy prachu jako například u přímotopů, a proto je tento zdroj tepla vhodný i pro alergiky.

2. Flexibilita

Další výhodou je, že tento infrapanel můžete kdykoliv sundat, přemístit nebo jednoduše srolovat a transportovat z místa na místo, aniž by zabíral prostor. Aby dodával příjemné teplo, potřebujete jen zásuvku a háček na zavěšení, který je součástí dodávky. Topný panel se tedy snadno přepravuje (0,9 kg) a nevyžaduje instalaci.

3. Velmi nízká spotřeba elektrické energie

Panel má velice nízkou spotřebu a vysoký výkon (účinnost 95 %) – 430 wattů, topný účinek standardního ohřívače 1000-1200 wattů. Během několika hodin zvýší teplotu v místnosti o 10–12 m² o +6 až +8 ºC.

4. Velmi rozumná cena

Podobné výrobky stojí několikrát více. Vzhledem k jedinečnosti naší technologie můžeme vyrábět bez použití drahých materiálů (především drahý framework).

5. Estetika

Na přední stranu ohřívače lze vložit jakýkoli obrázek (v tuto chvíli máme 16 obrázků).

6. Bezpečnost

10letá zkušenost s výzkumy a zkouškami, produkt má certifikát bezpečnosti CE. Ohřívač má vestavěný modul ochrany proti přehřátí.

  • Topné těleso: uhlíkové vlákno
  • Regulace: 4stupňový mechanický regulátor (vypnuto/plný výkon/poloviční výkon/vypnuto) se světelnou kontrolkou (je tedy vhodný i pro temperováni prostor, které neobýváte nastálo).
  • Doplňkové vybavení: sada na zavěšení na zeď

Výrobek je zasílán v krabičce 60x9x9 cm, návod je přiložen.

Komerční prezentace

LEHKÉ INFRAPANELY – zdravé infračervené teplo bez předehřívání

Zajímavé