Na dovolenou autem? Jedině s náhradním autoklíčem!

Rubrika: Market

Jeden ztracený nebo nefunkční autoklíč dokáže překazit plány na pohodovou dovolenou. Možná kvůli němu budete muset zrušit plánovaný výlet, nebudete se moci dostat zpátky do hotelu a nebo zůstanete v dešti stát před zamčeným autem. Pokud cestujete s rodinou nebo přáteli, nikdo z nich podobné změny programu neocení. Než tedy letos vyrazíte na dovolenou, ujistěte se, že jste si s sebou vzali náhradní autoklíč.

Klíče zapomínáme a ztrácíme neustále. V davu lidí v turistické destinaci se klíč snadno stane kořistí kapsářů. A nebo se klíč zkrátka poškodí a přestane fungovat právě v nejméně vhodnou chvíli. Taková situace je zvlášť nepříjemná na dovolené, a to nejen v zahraničí.

Co v takové situaci dělat? Nezbývá Vám nic jiného, než počkat na příjezd technika, který auto nouzově otevře, často je i nutné nechat vůz odtáhnout. Následně si ještě musíte počkat na vyrobení nových klíčů. Jeden ztracený nebo ukradený autoklíč se tak může dost prodražit. V každém případě zaplatíte za výrobu klíče, stejně jako kdybyste si jej nechali vyrobit předem. Navíc ještě ale musíte připočítat nemalou částku za odtah a otevření auta. Ještě horší je pak zbytečné čekání, zkažené plány a stres místo příjemně prožité dovolené.

Pokud chcete letošní dovolenou strávit v klidu a bez starostí, nezapomeňte si s sebou vzít také náhradní klíč od svého auta. A pokud máte pouze jeden klíč, doporučujeme pořídit si rezervu co nejdříve. Nečekejte až na poslední chvíli před odjezdem!

Rezervní klíč k Vašemu autu Vám rádi na počkání vyrobíme v KLÍČOVÉM CENTRU. Na výrobu autoklíčů se specializuje už přes 25 let.

Komerční prezentace

Na dovolenou autem? Jedině s náhradním autoklíčem!