Tivoli Grand – kombi SUV s ohromným kufrem až 1440 litrů

Rubrika: Market

Jihokorejská automobilka SsangYong nabízí model, který by rozhodně neměl uniknout pozornosti zákazníků, kteří hledají poctivě zpracované auto s velikým zavazadlovým prostorem a zároveň je pro ně důležitý poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Už první pohled do ceníku Tivoli Grand dává tušit, že tento model aspiruje na koupi roku pro všechny, kteří mají rádi spolehlivost, pohodlí a často potřebují převést na delší vzdálenost i rozměrnější zavazadla.

Největší předností Tivoli Grand je mimo skvělého poměru ceny a užitné hodnoty základní velikost zavazadlového prostoru, která činí neuvěřitelných 720 litrů! Po složení zadní řady sedadel se navíc objem zavazadelníku dokáže rozšířit až na 1440 litrů. Model tak ocení všichni, kteří potřebují pohodlně přepravovat rozměrnější zavazadla a předměty, sbalit celou rodinu na dovolenou nebo třeba odvézt na chalupu vše potřebné.

Dalším benefitem auta je praktičnost interiéru. SsangYong sází na osvědčenou klasiku a po ruce řidiče naleznete praktická mechanická tlačítka, která poskytují snadnou ovladatelnost vozu a infotainmentu.

Tivoli Grand startuje na 444 900 Kč s DPH a již v základu nabízí celou řadu pokročilých bezpečnostních technologií a asistentů, 6 airbagů, tempomat, klimatizaci, Smart Audio Multimedia systém s 8“ dotykovým displejem či LED zadní světla a LED přední světla denního svícení.

Co cestující rozhodně velmi pozitivně překvapí, to je komfort vozu. Podvozek auta je skvěle naladěný a poskytuje maximální pohodlí. Dobře si poradí s nerovnostmi a zároveň zvládne i ostřejší průjezd zatáčky. Kabina je velmi dobře odhlučněná od aerodynamických ruchů z okolí a motorového prostoru.

SsangYong nabízí aktuálně model Tivoli Grand ve zvýhodněné verzi Style+. V rámci tohoto akčního modelu získá zákazník STYLE+ paket nebo SPORT paket se zvýhodněním 30 000 Kč. Za 454 900 Kč tak Tivoli Grand nabízí například dvouzónovou klimatizaci, vyhřívaný volant, vyhřívání předních sedadel nebo třeba zadní parkovací senzory.

Komerční prezentace

Tivoli Grand – kombi SUV s ohromným kufrem až 1440 litrů