Kdo říká, že vaše podlahy nemohou být stylové?

Rubrika: Interiér, Market

10 Trendy koberců, které žádná návštěva nepřehlédne

Zatímco umělecké dílo nebo nábytek máme tendenci umísťovat do ohniska v dané místnosti, kde jej nikdo nepřehlédne, to, co leží pod nimi často opomíjíme i když správně zvolený typ koberce může dokonale podtrhnout či zcela změnit atmosféru v dané místnosti. Ať už jde o koberec s tištěným zvířecím vzorem, nebo pestrobarevný moderní či klasický koberec, všechny tyto koberce mají schopnost zcela transformovat prostor pokud jej dokážeme správně zvolit a doladit se zbytkem místnosti. Přední desingnéři společnosti Koberce BRENO, dobře ví, jak vytvořit nezapomenutelný prostor od základů.


Módní Indigo

Hluboké a temné indigo je trend, který je vidět na každém kroku. Pokud použijete tuto moderní barvu i na celoplošný koberec, změníte zcela vzhled dané místnosti. Pokud toužíte po zcela nevšedním zážitku, můžete sáhnout po koberci z naší kolekce luxusních celoplošných koberců Ourania, které zaujmou především díky scintilačnímu efektu, při kterém vznikají slabé světelné záblesky (pulsy světla). Pokud toužíte projít se hvězdnou oblohou, jsou tyto překrásné koberce přímo jako stvořené pro vás.
odkaz na kvalitu: https://www.koberce-breno.cz/luxusni-metrove/koberec-ourania-78

 


Divoký a nespoutaný

Antilopí , žirafí, zebří či dokonce levhartí koberce jsou divoké, nespoutané a při správně zvolených doplňcích proměníte Váš fádní pokoj ve zcela nevšední a originální oázu.
Obzvlášť se nám líbí ty ve zlatavé barvě z kolekce Vegas – ty jsou moderní a svěží.
odkaz na kvalitu: https://www.koberce-breno.cz/kusovy-koberec/vegas-03eoe

 


Moderní geometrické tvary

Geometrické tvary nemusejí být nutně narýsované či jinak natištěné. U koberců  mohou být vytvořeny i různými technikami stříhaní, vyřezávaní či střídáním typů smyček a lze tak docílit zajímavých geometrických vzorů, které působí velice jemným a nevtíravým dojmem, který dokonale zapadne do každé místnosti.
odkaz na kvalitu: https://www.koberce-breno.cz/metrazove-koberce/koberec-bossanova-39

 


Marocké dobrodružství

Při pomyšlení na orientální země se většině z nás vybaví Marocco s jeho typickými teplými, pestrými barvami a velmi příjemným a pohodlným prostředím. Pokud i vy toužíte proměnit Váš domov na relaxační místo s nádechem orientu. Jsou tyto kusové koberce z kolekce Marocco, jako stvořeny právě pro Vás.
odkaz na kvalitu: https://www.koberce-breno.cz/kusovy-koberec/marocco-04-ovo

 


Faux Bois

Styl Faux Bois je v překladu z Francouzštiny, styl falešného dřeva, který si začíná získávat své příznivce i na našem tuzemském trhu. Jedná se o styl, kdy jsou vtiskávány či jiným způsobem zaneseny vzory dřeva do materiálů, kde byste je jen těžko hledali. Například použitím kobercových lamel v dekoru dřeva z kolekce Forest, jistě překvapíte nejednu návštěvu a jako bonus podlahy vypadají velice stylově a stejně jako u vinylových podlah, lze poničené lamely snadno vyměnit.

 


Barevný svět

Barevné a hravé koberce, z který energie sálá již na dálku, takto se dá zábavně oživit nevýrazná bílá či jinak fádní místnost. Stačí jen správně zvolit vhodný koberec a zcela změníte atmosféru dané místnosti. Nevěřte dávno vyvráceným fámám, že barvy patří jen do dětského pokoje. My jsme Vám jako inspiraci připravili ukázku v podobě kusového koberce z kolekce City.
Odkaz na kvalitu: https://www.koberce-breno.cz/kusovy-koberec/city-69-vrk-br

 


Zelená uklidňuje

V dnešní době, která je plná shonu a stresu není nic lepšího než si doma zařídit malou oázu klidu. Dnes už nikdo nepochybuje, že barvy ovlivňují emoce lidí, kteří se v jejich blízkosti pohybují. Proto, pokud se chcete doma cítit uvolněně, zelená barva je to pravé,  je symbolem naděje, růstu a návratu k přírodě. Nechte se inspirovat naším celoplošným kobercem z kolekce Looks
Odkaz na kvalitu: https://www.koberce-breno.cz/metrazove-koberce/koberec-looks-20

 

Síla přírody

Pokud milujete přírodu a rádi trávíte dlouhé hodiny na terase s knihou v ruce nebo u bazénu s přáteli a stále Vám zde chybí nějaká ta pomyslná tečka, aby váš oblíbený kout zahrady byl zcela dokonalý? Co takhle vyzkoušet naše outdoorové koberce z kolekce Adria. Koberce z řady Adria jsou vyrobeny ze speciálně upraveného polypropylenu BCF, díky kterému můžete využívat koberce nejen v obývacím pokoji či v kuchyni, ale také je bez obav můžete umístit třeba na terasu. Koberce Adria rychle schnou a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a slunečnímu záření. Outdoorové koberce na terasu jsou v zahraničí již běžným doplňkem, který si získává své oblíbence i na českém trhu.
odkaz na kvalitu: https://www.koberce-breno.cz/kusovy-koberec/adria-16cec

 


Klasické vzory z dob minulých

Již na první pohled honosné a léty prověřené koberce s klasickými květinovými vzory, které jistě každý z nás zahlédl v nejednom filmu, kde byl dominantou každého luxusního hotelu. Pokud i vy toužíte být originální máme tu pro Vás designovou záležitost v podobě celoplošného koberce, který nikdo nepřehlédne. Tento styl je prostě klasika, která nikdy nevyjde z módy.

 


Dětské království

Na konec jsme si nechali trochu inspirace, co se týče dětských pokojů, pokojíků, koutků a prostě všeho, co se týká dětí a jejich království. Pokud i vy hledáte inspiraci, jak co nejlépe zařídit dětsky pokojík, máme tu pro Vás pár tipů, na překrásné koberce s dětskou tématikou, které jistě rozzáří očka každému dítěti.
Odkaz na kvalitu: https://www.koberce-breno.cz/kusovy-koberec/sweet-town

 

 

Komerční prezentace

 

 

 

 

 

Kdo říká, že vaše podlahy nemohou být stylové?