Jaká kabelka nesmí chybět v šatníku každé milovnice módy?

Rubrika: Market

Kabelka je pro ženu něco jako její nejlepší přítelkyně. To nejlepší na ní ale je, že rozhodně nemusíte mít jenom jednu! Právě naopak! Můžete je (na rozdíl od nejlepší přítelkyně) střídat podle nálady, ročního období, příležitosti, outfitu a nebo třeba podle dnů týdne. Podívejte se, jaké kabelky vám rozhodně nesmí v šatníku chybět!

Klasika do každého šatníku

Když se ve světě milovnic kabelek řekne “klasika”, každé ženě se rozhodně vybaví ikonická Birkinka. Kabelka větších rozměrů se dvěma uchy do ruky a typickým stahovacím vrškem. Vyrábí se v mnoha barvách a je vlajkovou lodí značky Hermés. Velmi podobné pocity budou mít všechny správné milovnice kabelek když uslyší 2.55, Lady Dior, Speedy 30. Jejich drobnou nevýhodou je to, že pro většinu lidí nejsou běžně dostupné. Na některé z nich existují pořadníky, u některých pak visí taková cenovka, na kterou musíte šetřit i několik měsíců.

Dobrá zpráva ovšem je, že tyto ikony inspirují i běžné výrobce kabelek. Nemusíte si tak hned pořizovat značkovou klasiku, ale typově podobnou kabelku, na kterou se dá ušetřit celkem bez problémů. Ale pozor – není řeč o žádných napodobneninách, nebo nedej bože o padělcích! Řeč je o kvalitních kabelkách od značkových výrobců.

Velmi krásné kabelky vyrábí například značka Desigual. V portfóliu tohoto španělského výrobce najdete jednobarevné klasiky všech možných tvarů a barev. Desigual kabelky vždy odráží aktuální módní trendy, ale zároveň si zachovávají svůj punc jedinečnosti značky.

Poplatné příležitosti

Svou kabelku si také vybírejte podle toho, kam ji budete nosit. Hledáte věrnou společnici do kanceláře? Pak sáhněte po větších velikostech, do kterých se vám vejde minimálně formát A4. A nezapomeňte, že pokud nosíte do práce a z práce notebook, tak určitě nebudete chtít nosit další tašku ještě na něj!

Jinou kabelku budete potřebovat na nákupy s kamarádkou, rande nebo do kina. V tomto případě vám postačí menší formát, kam dáte nezbytnosti jako je peněženka, mobilní telefon, klíče a vaše oblíbená rtěnka. Nesmírně oblíbené a trendy jsou v dnešní době kabelky, které vám zároveň poslouží jako batoh. Tak zvané vaky se umí velmi rychle “převléknout” z trendy kabelky na praktického pomocníka na záda.

Ve svém šatníku musíte mít jednoznačně také kabelku, která vás doprovodí při formálních příležitostech. Tak zvané psaníčko pojme jen to nejnutnější, ale je naprosto nezbytné na plesy, do divadla nebo večírek. Vybírat můžete mezi variantami do ruky nebo přes rameno.
Trocha výstřednosti určitě neuškodí

Naprostým základem je mít doma jednu černou a jednu hnědou kabelku. Nejlépe kvalitní koženou, která se vám bude hodit ke každému outfitu. Při různých příležitostech ale můžete ocenit i trochu výstřednější kousek – ať už co se týče materiálu, tvaru nebo barevného provedení. Taková výstřednější kabelka se skvěle hodí k jednoduše laděným outfitům, u kterých se rázem stane jejich pomyslnou třešničkou na dortu.

A když už na eobuv.cz budete objednávat svou novou “nejlepší kamarádku”, udělejte radost také svému muži. Najdete tady také velký výběr kvalitních a značkových peněženek, které ho zaručeně potěší! Vybírat můžete tady: https://www.eobuv.cz/doplnky/kozena-galanterie/penezenky/panske-penezenky.html.

Komerční prezentace

Jaká kabelka nesmí chybět v šatníku každé milovnice módy?