Stropní LED svítidla překvapí svým výkonem a praktičností

Rubrika: Market

Díky své univerzálnosti jsou výkonná stropní svítidla oblíbenou volbou při řešení osvětlení domácností. Díky nenápadnému minimalistickému designu se hodí prakticky do každého interiéru.

Pokrok v LED technologiích dospěl natolik daleko, že tato svítidla přináší více osvětlení než dostanete i v těch největších místností v domech, bytech i na chalupách. Například novinka GIRON od největšího světového výrobce interiérových světel EGLO přináší světelný tok až 7 800 lumenů, což se rovná výkonu sedmi klasických stowattových žárovek. Díky použití LED technologie se však můžete spolehnout na výraznou úsporu oproti zmiňovaným žárovkám. Svítidla řady GIRON navíc umožňují nastavení intenzity světla v rozsahu 10 – 100 %, dálkovým ovladačem si můžete regulovat také teplotu bílého světla od aktivizujícího studeného až po příjemně relaxační teplé, k dispozici je i noční režim. Využití najdou na chodbě, v kuchyni, ale i ve všech pokojích v bytě.

Dlouholetým velkým hitem v nabídce značky EGLO jsou stropní svítidla FUEVA. Vybírat můžete z nabídky několika desítek modelů dle jejich světelného výkonu, tvaru, přichycení (zápustná, i přisazená), velikosti i teploty bílého světla. Kromě bytových prostor se díky snadné montáži a vysoké variabilitě uplatňují také při osvětlení pracovních prostor v domech i například garáží.

I do těchto zdánlivě jednoduchých svítidel pronikají nejmodernější technologie a mezi novinkami proto najdete svítidla FUEVA-C doplněné o systém inteligentního osvětlení connect. Ten umožňuje ovládat stropnici pomocí aplikace ve smartphone, tabletu nebo prostřednictvím dálkového ovládání. FUEVA-C umožňuje volbu ze 16 milionů barev, lze samozřejmě také libovolně volit teplotu bílé barvy, svítidla jsou plynule stmívatelná.

Nastavit lze také automatické vypnutí i zapnutí, což může odradit případné nevítané návštěvníky vašeho domova při vaší nepřítomnosti, k dispozici je i možnost časového nastavení pozvolného zapnutí světla, které lze využít třeba pro nenásilné ranní probouzení.

Systém connect nabízí EGLO aktuálně v celé řadě modelů i coby samostatné chytré žárovky snadno aplikovatelné do jakéhokoliv domácího svítidla. Kromě univerzálnosti se stropní svítidla EGLO vyznačují i vysokou spolehlivostí, díky tomu výrobce poskytuje na LED technologie nadstandardní pětiletou záruku. Všechna stropní svítidla si můžete prohlédnout na eshopu www.eglo.cz. Ten vám při zakoupení nabízí nejen dopravu svítidel nad 500 K
zdarma, ale také okamžité odborné poradenství po chatu, emailu i telefonu a montáž zakoupených svítidel za symbolickou cenu.

Foto: www.eglo.cz

Komerční prezentace

Stropní LED svítidla překvapí svým výkonem a praktičností

Uložit

Stropní LED svítidla překvapí svým výkonem a praktičností