Schodišťové stupně PRESBETON do Vaší zahrady

Společnost PRESBETON patří k předním výrobcům betonového zboží pro stavby a úpravu zpevněných ploch v okolí rodinných domů, chat či chalup. Nabídka zahrnuje širokou škálu dlažeb, zdicích prvků, svahových a okrasných tvárnic a v neposlední řadě i schodišťové prvky.

 

Schod Furie

 

Pokud přemýšlíte, jak vyřešit výškové rozdíly terénních ploch různých úrovní na své zahradě, tak jednou z možností je použití schodišťových prvků. V nabídce společnosti PRESBETON jsou dva typy těchto schodišťových prvků, které se liší zejména vzhledem a dělíme je na Standardní schodišťové stupně a Natural schody. Zmiňované prvky lze použít venku v zahradě, na terasách nebo u domu k překonání malého převýšení.

 

 

Standardní schodišťové stupně jsou vyráběny litím pohledového betonu do forem, nejčastěji s celoplošným tryskaným povrchem. Vyrábí se pouze v přírodním provedení, ale v několika typových variantách – přímé, nájezdové, rohové a obloukové. Všechny typy stupňů lze spolu vzájemně kombinovat a dle terénních dispozic vybrat nejvhodnější řešení. Většina schodišťových stupňů je vyráběna na zakázku dle individuálních požadavků zákazníka.

Letošní novinkou jsou přímé stupně, které jsou oproti výše uvedeným stupňům vyráběny vibrolisováním. V základní nabídce je pro hladký a tryskaný povrch přírodní barevné provedení. Tryskaná povrchová úprava je rozšířena o colormix Piano.

 

Rohový stupeň

 

 

Pro zastánce přirozeně vypadajících prvků, které vhodně a nenásilně doplňují zahradní architekturu, jsou tady Natural schody, jejichž charakteristickým znakem je imitace přírodních materiálů. Betonové schody GRACIE a FURIE evokují svým vzhledem atmosféru antického Řecka a připomínají staré ohlazené kamenné schody. Mají reliéfní povrch a jsou vyráběny v decentních barvách, jako je přírodní a pískovcová. Schod FURIE je navíc doplněn o černý barevný odstín. Schod BARK imituje svým reliéfem a barvou staré dřevěné schody. Natural schody skvěle doplňují dlažby z kategorie Natural. Schody GRACIE, FURIE a BARK jsou mrazuvzdorné a jejich povrch je opatřen impregnací.

Více na www.presbeton.cz.

Schodišťové stupně PRESBETON do Vaší zahrady