Dokonalou matraci můžete mít i na chatě nebo chalupě

Rubrika: Interiér, Market

Víkendová obydlí slouží z velké části k relaxaci a odpočinku a dobrý spánek je nezbytnou součástí. Letitá nebo provizorní matrace nemusí být vždy to pravé „ořechové“. Proč tedy nemít i na chatě nebo chalupě kvalitní matraci? Nebo přímo „dokonalou matraci“?

Lehací systém VALTY kombinuje pružný rošt a tenkou matraci z vysoce kvalitní pěny. „Dokonalá matrace“ VALTY je prověřená zákazníky i časem – na trhu najdete rošty a matrace VALTY více než dvacet let.

Jak rošty a matrace VALTY fungují?

Pružný rošt VALTY je sestaven z lamel z masivního jasanového dřeva, které jsou připevněny ke třem podélným pružícím prvkům (podélníkům). Lamely jsou velmi pružné, dostatečně pevné a citlivě reagují na každý pohyb spáče. Tuhost roštu volíte podle svojí váhy nebo podle osobních preferencí – zda máte raději pevnější nebo měkčí spaní. Na výběr je celkem sedm váhových kategorií. Důležité je optimální vytvarování roštu podle postavy. Tento problém pomáhá řešit zónování roštu – změkčení v oblasti ramen a zpevnění v oblasti bederní páteře a stehen. Protože každý z nás má jiné proporce, zóny přihlížejí i k výšce postavy spáče.

Na rošt se pokládá tenčí matrace. Matrace VALTY se vyrábějí v několika výškách a provedeních. Její výběr je čistě na vašich preferencích, k dispozici je hned několik typů matrací. Vyberou si ti, kdo mají raději pevnější spaní i ti, kteří preferují maximální pohodlí. V nabídce je i varianta „protiroztočové“ matrace, která je vhodná především pro alergiky na domácí prach a roztoče.

Jaké má systém VALTY výhody?

VALTY je individuálně nastavitelné lůžko, které zajistí anatomicky správnou podpěru těla při ležení a které lze přizpůsobit podle váhy spáče. Jednou z největších systému VALTY je možnost změny tuhosti roštu kdykoliv během užívání – výměnou pružicích prvků (podélníků). Výměnu podélníků nabízíme do jednoho roku od zakoupení zdarma, takže nemusíte se obávat špatného rozhodnutí. Tvrdost lůžka můžete bez problémů změnit.

Systém VALTY nabízí výtečnou hygienu lůžka a nadstandardní provzdušnění – ve srovnání s klasickými vysokými matracemi. To je významná výhoda nejen tam, kde může být vlhko. Rošt VALTY je možné umístit na prkenný rošt nebo pevnou desku, jako je např. patro na spaní. Rošt i matrace VALTY se vyrábějí na míru – není problém zhotovit ani zcela atypický rozměr. U dvojlůžek je možné pořídit jednu společnou matraci na dva samostatné rošty. Je možno pořídit i provedení kompakt, kdy je v potahu nejen matrace, ale společně s ní také VALTY rošt.

Také jeho údržba je jednoduchá – tenčí matrace se snadněji větrá nebo vysává. Podobně tak i samotný rošt. Potah matrace je snímatelný s možností praní na 60 nebo 90 °C (dle typu potahu).

Tento systém si získal svoji oblibu mimo jiné i díky své variabilitě a možnosti ho kdykoliv obměnit, nebo i po letech „oživit“ výměnou vrchní matrace a podélníků. Smluvní desetiletá záruka na jádra matrací je nejen příjemnou informací, ale i garancí kvality.

Využijte možnost si vše vyzkoušet

Je zde tedy nespočet variant lehací plochy a proto jako vždy doporučujeme vše si pořádně vyzkoušet na prodejně. Můžete kombinovat různé tuhosti roštu s různými typy matrací a najít tak ideální lůžko přesně podle vašich představ. Variant je opravdu mnoho, proto vám rádi na našich prodejnách s výběrem pomůžeme.

 

JMP Studio zdravého spaní®

www.loznice.cz

 

 

 

Komerční prezentace

Dokonalou matraci můžete mít i na chatě nebo chalupě