Venkovní terasa, co okouzlí

Rubrika: Market
venkovní dlažba

Country kombi-bílohnědočerná

Je krásné jarní ráno a mlha napovídá, že den bude slunečný. Ráno ke snídani na terase přímo navádí. Připravíme lahodnou kávu, která provoní vzduch a na talířek nezapomeneme dát ani nějakou tu pochutinu. A taková rána máme díky rozhodnutí z minulého roku.

Co bylo před rokem?

Na místě, kde teď popíjíme kávu a sledujeme naši zahradu, jsme ještě vloni měli touto dobou nerovnou udusanou hlínu, místy s prorostlou trávou, na kterou se nedalo vstoupit dříve, než zmizela ranní rosa. A pokud bylo po dešti, tak se čekalo ještě déle. Naštěstí jsme se rozhodli, že taková rána v novém domově mít nechceme. A dobře jsme udělali.

Svádí vás k odpočinku

I terasa a zahrada jsou naším obytným prostorem. Odpočíváme zde, posedíme tu s rodinou a přáteli. Prostě ji využíváme, jak jen můžeme.

Inspiraci jsme našli v dlažbě Semmelrock. Zdokonalili jsme své soukromí a vnesli do života nové estetické a funkční zážitky.

venkovní dlažba

Bradstone Travero-béžová melírovaná

venkovní dlažba

Lusso Tivoli-krémově bílá

Naše nová venkovní betonová dlažba

Krása je pro nás důležitá – rozmanité barvy, povrchy, velikosti a tvary poskytují téměř neomezené možnosti ztvárnění. Každá dlažba má svůj osobitý vzhled, např. melírovaný, otloukaný nebo colorflow povrch.

Kvalita je u nás na prvním místě – dlažební prvky mají vysokou pevnost, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mrazuvzdorné. Některé produkty jsou nabízeny s povrchovou ochranou Semmelrock Protect, která chrání povrch proti působení okolního prostředí.

Nadčasovost – nechceme dlažbu za pár let měnit, nechceme podléhat časovým či módním vlivům, naše dlažba nám bude sloužit v jakékoliv době a čase.

venkovní dlažba

Citytop Grande kombi-bíločerná

„Dlažba Semmelrock je ta pravá pro náš vysněný domov.“

Před samotným nákupem jsme chtěli vidět a porovnat různé druhy dlažby. A to se nám povedlo díky aplikaci Semmelrock GardenVisions. Vybírali jsme si z více než 100 realistických barev, formátů a povrchů dlažby, a bonus jsme spatřili v možnosti výběru barvy spárovacího písku. A začali plánovat nové zážitky.

www.wienerberger.cz/semmelrock

Komerční prezentace

Venkovní terasa, co okouzlí