Netrapte se ztracenými klíči: uložte si jejich digitální kopii

Rubrika: Market

S MYKEYS Safe už klíče neztratíte

Ztráta klíčů se za život nevyhne asi nikomu. Všichni ze zkušenosti víme, že se ztraceným klíčem je spojena spousta nepříjemností. Je nutné vyměnit zámek a nechat vyrobit nové klíče. Někdy dokonce nezbývá nic jiného, než nechat dveře nebo automobil nouzově otevřít. To vše se může pořádně prodražit. Odteď ale můžete mít o starost méně: využijte novou službu MYKEYS Safe, se kterou budete mít klíče vždy po ruce!

Klíče můžete pojistit proti ztrátě nebo poškození ještě dnes. Stačí si stáhnout aplikaci MYKEYS Safe a najít v ní nejbližšího klíčaře nabízejícího tuto službu. Technik v provozovně všechny požadované klíče naskenuje a jejich digitální kopii uloží v šifrované podobě na vysoce zabezpečený cloud. Přístup ke klíčům potom máte pouze Vy, prostřednictvím aplikace.

Pokud se Vám pak stane, že klíč ztratíte, zapomenete, nebo se poškodí a přestane fungovat, můžete být bez starostí. Zastavte se u jakéhokoliv klíčaře nabízejícího službu MYKEYS Safe, zadejte v aplikaci požadavek na výrobu a ihned si odneste nový klíč. Službu můžete využít také například na cestách v zahraničí pro rychlou výrobu nového autoklíče. Objednat výrobu kopie můžete i na dálku a pro hotový klíč se zastavit, kdykoliv se Vám hodí.

Uložte si digitální kopii klíčů

Digitalizovat a pojistit proti ztrátě lze většinu obyčejných i bezpečnostních klíčů, ale také autoklíčů a dokonce i dálkových ovladačů bran. Využít ho můžete pro uložení klíčů všech členů své domácnosti (ale i pokud spravujete klíčové hospodářství bytového domu, firmy či organizace).

Inovativní službu MYKEYS Safe, která na trhu nemá obdoby, vyvinula společnost Silca, přední světový výrobce klíčů a vybavení pro profesionální klíčaře. V České republice službu jako první nabízí KLÍČOVÉ CENTRUM prostřednictví sítě svých 11 špičkových duplikačních center. Brzy můžete očekávat rozšíření o provozovny dalších partnerů.
Ušetřete si zbytečné starosti! Stáhněte si aplikaci MYKEYS Safe pojistěte své klíče proti ztrátě ještě dnes!

Mějte všechny své klíče vždy po ruce

Komerční prezentace

Netrapte se ztracenými klíči: uložte si jejich digitální kopii