Jarní detox aneb očista těla i domácnosti

Příchod jara je pro každou hospodyňku neodmyslitelně spjat s úklidem celého domu. Zapomínat bychom přitom neměli ani na očistu sebe sama. Jarní měsíce jsou ideálním obdobím pro detoxikaci a zbavení se všech škodlivin, jež se během zimy v organismu nahromadily.

 

Zbavit tělo škodlivin
Celý rok se tělo zanáší toxickými látkami, které mají za následek oslabenou imunitu a z velké části také naši špatnou náladu a únavu. Řadu škodlivých vlivů omezit nemůžeme, nicméně lze jich organismus účinně zbavovat. Spolehlivým, přitom však k tělu šetrným detoxikačním postupem je vyplavit nejrůznější usazeniny z těla zcela přirozenou cestou. Tento proces účinně nastartuje Weleda BIO Březový sirup. Flavonoidy z březových listů, které lahodný elixír obsahuje, působí mírně močopudně a podporují tak očistný proces v těle a jeho celkové oživení.

Zelená káva
Pokud si nedokážete představit start nového dne bez šálku kávy, jistě vás potěší zdraví prospěšnější kávovinová směs Zelená káva se skořicí pro udržení rovnováhy v těle. Tato forma kávy je k tělu mnohem šetrnější a navíc je účinným pomocníkem při redukci váhy. Napomáhá spalování tuků a reguluje hladinu cukrů v krvi. Jedná se o čistě přírodní antioxidant, který, ačkoli je bez kofeinu, dodává energii a povzbuzuje stejně jako šálek klasické kávy.

 

Zdraví prospěšné
Příznivý vliv starověké ajurvédské medicíny na lidský organismus prověřila staletí. Výrobky řady Hesh Health Care jsou pečlivě zpracovány tak, aby působily přesně tam, kde mají, a zbavovaly tělo nežádoucích volných radikálů. Jejich blahodárné účinky působí především při zažívacích potížích, pročišťují tlusté střevo (Fudco Thriphala), regulují správnou funkci trávení a pomáhají při snižování nadváhy (Ájurvédský bylinný čaj). Ceněny jsou především pro dezinfekční a antibakteriální účinky. Podporují paměť (Fudco Brahmi), krevní oběh a působí jako prevence mozkové mrtvice (Fudco Kurkuma mletá).

 

 

Likvidujeme pachy
Léty ověřený přírodní Likvidátor pachu nachází uplatnění  ve zdravotnictví, průmyslu i domácnostech, které účinně zbavuje všech pachů včetně těch zvířecích. K dostání je v šesti druzích Likvidátorů pachu (Domácnost, Zdravotnictví, Obuv, Zvířata, Professional a Oděvy a textil), které jsou namíchány tak, aby v daných segmentech byly co nejúčinnější.
Produkty podporující očistu těla nabízí na českém trhu společnost A.L.P. ecology. Ta se zabývá výrobou a distribucí ekologických a lidskému zdraví nezávadných výrobků založených na přírodní bázi. Veškeré produkty zakoupíte na e-shopu www.alpik.cz

 

Ceny internetového obchodu www.alpik.cz:

Weleda BIO březový sirup 200 ml 289 Kč

Zelená káva se skořicí 50 g 163 Kč

Fudco Brahmi prášek v dóze 100 g 274 Kč

Fudco Triphala prášek v dóze 100 g 230 Kč

Frudco Kurkuma mletá 100 g 40 Kč

Frudco Tamarind pasta 200 g 52 Kč

Nobilis Zelený jíl 100 g 129 Kč

Ajurvedský bylinný čaj 20 ks 189 Kč

Likvidátor pachu 100 ml 89 Kč

TEXT: REDAKCE  FOTO:
ARCHIV FIREM


Naše tělo a životní funkce fungují na bázi vody. Bohužel k porušení rovnováhy v příjmu a výdeji tekutin nejvíce přispívají tyto příčiny:

  • Špatná strava,
  • hormony,
  • nedostatek pohybu,
  • nedostatek vody,
  • stres.

Tip: Trpíte na otoky nohou nebo celulitidu? Možná je příčinou nadměrné zadržování vody ve vašem těle. Zkuste doplňky stravy Kneipp® na odvodnění.

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Jarní detox aneb očista těla i domácnosti