Dlažba v imitaci dřeva s jedinečným vzhledem a dekorem

Každá série dlažeb v dekoru dřeva je něčím jedinečná. Ať už je to odstín, rozmanitost rozměrů, povrchová úprava nebo kresba. Některé série však vyčnívají trochu více. Představíme vám jednu takovou, jmenuje se Biarritz.

Velká proměnlivost je charakteristická pro tuto dlažbu

Více rozměrů a stále jedna dlaždice

Máte malý prostor a nechcete do něj použít velké velkoformátové dlaždice, které by nemusely vyniknout? Chcete něco menšího, ale zároveň máte strach z údržby velkého množství spár? Série Biarritz v sobě ukrývá kouzlo 2 v 1 a přináší se sebou tyto výhody:

Vyrábí se v dekoru dřeva ve velkoformátovém rozměru 120×23 cm. Tato dlažba je ale unikátní v tom, že na jedné dlaždici je dekor několika menších dlaždic různých rozměrů a odstínů v rámci jedné barvy. Vy si tak pořídíte dlažbu, která je velkých rozměrů a přitom nemusíte mít strach z údržby spár. Navodíte dojem pokládky s menšími formáty, ale technicky budete mít položenou dlažbu s větším rozměrem.

Velký formát s designem dlažeb v malém formátu

Dlažba v dekoru dřeva se sama postará o originální kladečský plán

Další výhodou také je, že si nemusíte sami vymýšlet kladečský plán. Design dlažby se postará sám o originální pokládku. Pamatujte ale, že i v tomto případě musí mít dlaždice, tak jak doporučují všichni výrobci, maximální přesah 1/3, jak můžete vidět na uvedeném zobrazení.

Vhodná a nevhodná pokládka dlažby v imitaci dřeva

Tato dlažba se vyznačuje vysokou tonalitou. To znamená, že se v jedné pokládce vyskytuje široká škála odstínů stejné barvy. Proto na této dlažbě určitě neuvidíte každý flíček nebo chloupek. Je tak vhodná i do domácností, kde je členem rodiny třeba zvířecí kamarád nebo dítě – zkrátka skryje drobné nečistoty.

Dlažba je sama o sobě dosti výrazným prvkem, proto doporučujeme ladit se stěnami spíše tlumenějších odstínů. Povrch není zcela hladký, je jemně strukturovaný, což dodává na autentičnosti dřeva.

Dlažba v dekoru dřeva se sama postará o originální pokládku

Pokud by vás tato dlažba zajímala více, stačí nás kontaktovat nebo navštívit naše prodejny. Těšíme se, až Vám budeme moc zodpovědět Vaše dotazy a ukázat desítky dlažeb v dekoru dřeva, které máme na našich pobočkách vystaveny z důvodu jejich nadčasovosti, multifunkčnosti a velikého zájmu o tyto produkty. Pro inspiraci vybíráme fotografie dvou také velmi oblíbených dlažeb v dekoru dřeva.

V M.B.KERAMICE naleznete bohatý sortiment keramických obkladů a dlažeb

Na našich prodejnách také naleznete mnoho obkladů a dlažeb do vaší koupelny, velkoformátové obklady a dlažby, venkovní 2cm dlažby na terasu nebo k bazénu, dlažby v dekoru betonové stěrky, kamene, jednobarevné povrchy a mnoho dalších designů. U nás naleznete vše pro svůj dům, terasu i bazén.

 

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Dlažba v imitaci dřeva s jedinečným vzhledem a dekorem