Lehká a odolná betonová taška Classic AERLOX jako stvořená pro vaši chalupu

Betonové tašky jsou oblíbené pro svůj vynikající poměr užitných vlastností a ceny, rozmanitost profilů a širokou škálu barev. Z pohledu životnosti střešních krytin se řadí k těm nejodolnějším. Díky nejmodernější technologii AERLOX můžete tento typ krytiny použít i na starší domy a chalupy s limitovanou nosností krovu.

Před samotným zahájením rekonstrukce střechy je nejdůležitější prozkoumání stavu konstrukce krovu. Pokud je nosnost krovu limitována, nemusíte se vzdát myšlenky na skládanou střešní krytinu. Betonová taška Classic AERLOX od společnosti Bramac je díky unikátní výrobní technologii o 30% lehčí než srovnatelná betonová taška. Díky kombinaci optimalizace tvaru tašky, použití velmi kvalitního cementu a speciálního kameniva je zajištěno snížení hmotnosti tašky, a přitom je zachována požadovaná pevnost. Samozřejmě, i tento model splňuje normou požadované vlastnosti betonových tašek, jako jsou především tvarová stálost, pevnost a mrazuvzdornost.

Proč betonovou?

Střecha by neměla splňovat jen estetické požadavky, hlavní je, aby poskytovala domům dokonalou ochranu a bezpečí. Odolnost a životnost stavebních materiálů hraje ostatně při rozhodování investorů stále významnější roli. Není divu, extrémní výkyvy počasí vedou k větší zátěži staveb. Betonové tašky se vyznačují minimální nasákavostí, a tím i vysokou mrazuvzdorností. Jsou mechanicky odolné a velmi pevné. Jejich pevnost se dokonce v průběhu let zvyšuje. Další praktické výhody můžete získat výběrem betonové krytiny, která bude opatřena vyspělou povrchovou technologií.

Betonové tašky s odolným povrchem

Betonové tašky Classic AERLOX mají speciální povrchovou úpravu Protector PLUS. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašek s technologií Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného betonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Tato špičková povrchová technologie zajišťuje mechanickou odolnost krytiny, její ochranu před usazováním mechů, nečistot či řas a dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti.

Sázka na klasickou eleganci

Střešní taška Classic AERLOX má klasický tvar, který koresponduje s architektonickou tradicí středoevropského regionu. Elegantní profil tašky se symetrickým zvlněním sluší tradičně vyhlížejícím domům i moderním novostavbám s jednoduchými tvary. Classic AERLOX je v současné domě zákazníkům k dispozici ve dvou barevných odstínech – rubínově červené a břidlicově černé.

Všechny modely betonových tašek BRAMAC disponují komplexním a propracovaným systémem originálních střešních doplňků a příslušenství. Všechny systémové komponenty do sebe optimálně zapadají a dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC. Jde o prověřené řešení střešního pláště, na které se vztahují nadstandardní záruky. BRAMAC nabízí 30letou záruku na kvalitu všech nabízených typů krytin. Dle vybraného příslušenství pak mohou zákazníci získat i 10letou nebo 15letou záruku na funkčnost střešního systému.

Komerční prezentace

Uložit

Lehká a odolná betonová taška Classic AERLOX jako stvořená pro vaši chalupu