To nejlepší pro uchování chleba

Rubrika: Market

Pytlík Wrapáček® je kombinací tradičního bavlněného pytlíku na pečivo a inovativní vnitřní textilie ošetřené nánosováním, která funguje jako membrána. Dvouvrstvým obalem částečně prochází vzduch, takže se pečivo nezapaří jako v igelitu, ale vlhkost prochází pozvolna, díky tomu pečivo nevysychá a netvrdne tak rychle jako v běžném pytlíku nebo v utěrce. Také vlhkost z venkovního prostředí se k pečivu dostane jen minimálně, takže pytlík může být na chalupě, ve spíži nebo na terase, a to i za špatného počasí. Membránová textilie je atestována Státním zdravotním ústavem pro styk s potravinami jako je pečivo.

Pytlíky se šijí na Moravě z látek od českých výrobců, část se šije v chráněných dílnách. Na výběr je mnoho krásných vzorů s různými designy, od tradičních puntíků, přes levandule a motýlky, až k moderní hořčicové šedé nebo modré. V rámci programu Natural vznikají pytlíky i z režné bavlny bez bělení a bez potisku. Kromě běžných pytlíků jsou v sortimentu i tvary na kulaté pecny a bagety.

Funkční pytlík je skladný a lehce udržovatelný, pokud se ušpiní, dá se vyprat v ruce i v pračce. Vnitřní hladkou textilii stačí otřít nebo omýt. Pytlík je dostatečně pevný i pro nakupování, aby v obchodě nebylo nutné balit pečivo do mikrotenových sáčků a snížilo se pořád dramaticky vysoké množství plastových obalů. Pytlíky Wrapáčky pomáhají životnímu prostředí, dávají řešení jak správně uchovávat pečivo i na chalupě, na chatě nebo na dovolené a ještě udělají v kuchyni parádu. Jsou vhodné jako užitečný a hezký dárek, nejen pro milovníky domácího pečení.

Komerční prezentace

To nejlepší pro uchování chleba