Lavina výprodejů je tady! Jak vysoké slevy na Čechy zabírají?

Rubrika: Market

Pro hodnotné vánoční dárky se chytře chodí až po Novém roce. To je trend, který marketingoví znalci pozorují už několik let. Pod stromečkem prý byly v mnoha českých rodinách „jen“ milé drobnosti. Teď se ale můžeme vyřádit.

Před koncem roku vyšponované ceny se totiž hned 3. ledna zřítily jako lavina z Everestu. Obchodníci sice rádi říkají, že snižují ceny loňských kolekcí a že chtějí uvolnit sklady pro nové zboží. Ale není nutné je brát vážně. Vyjma módních výstřelků se většinou ty loňské a nové letošní výrobky liší nanejvýš jen v designových nebo technických detailech. Týká se to zejména hodnotnějšího zboží, jako je veškerá elektronika, zimní oblečení a sportovní potřeby. A samozřejmě také výrobky, které si na své využití ještě pár měsíců počkají. Třeba elektrokola nebo zahradní technika a venkovní nábytek. Nakoupit je v lednovém výprodeji je tedy rozhodně terno.

Trhák ledna? Výprodej za 1/3 ceny!

Ale milí prodejci, pozor, sleva deset nebo dvacet procent už v této zemi skoro nikoho nezajímá. Ovšem, když je něco za polovinu nebo dokonce za 1/3 ceny, to už lidé berou obchod útokem. Zrovna to se nyní děje v Mountfieldu. „Letos naše firma vstoupila do své 30. prodejní sezony, rozhodli jsme se naše zákazníky potěšit, a proto jsme letošní velký povánoční výprodej pojali velkolepě. Zařadili jsme do něj celý sortiment a obrovské množství produktů je dokonce jen za 1/3 ceny,“ říká marketingový ředitel společnosti Mountfield Aleš Hrouda. Zájem zákazníků je ohromný. Už proto, že Mountfield je známý nejen ohromným výběrem zahradní techniky, zahradního nábytku a rodinných bazénů, ale sortiment má mnohem širší a pořád jej inovuje. Takže vedle stěžejního zboží tu najdeme třeba grily, sauny a infrasauny, akrylátové vířivky nebo dokonce i krmivo pro domácí mazlíčky… Chcete malou ukázku? Tady je.

Benzinová pila GS 520 od renomovaného evropského výrobce Oleo-Mac.

Za 1/3 ceny je všech 23 modelů řetězových pil. Takže například benzínová pila Oleo-Mac GS 520 s délkou lišty 41 cm přijde teď v lednu místo 17 990 korun jen na pouhých 5 990 korun! Všechny modely pil ve výprodeji jsou technicky vyspělé a disponují špičkovými motory. Ve výbavě najdeme vše, co moderní stroje na řezání dřeva mají mít. Například antivibrační systémy, nastřikovače paliva Primer, dekompresní ventily, poloautomatické sytiče, brzdy řetězu atd.

Benzinová sekačka Patriot LM 40 PSP nabízí pojezd i centrální nastavení výšky sečení.

Bez pořádné sekačky nebo zahradního traktoru si dnes už nikdo nedokáže představit údržbu trávníku tak, aby byl krásný a dobře reprezentoval svého majitele. Do povánočního výprodeje jsou zařazeny všechny sekačky (37 modelů elektrických, AKU a benzinových). A taky všech 15 modelů zahradních traktorů. Malá ukázka za všechny: benzinová samochodná sekačka Patriot LM 40 PSP za 1/3 ceny (výkon 1,6 kW, záběr 41 cm, objem koše 50 l), z 11 290 Kč je o 2/3 levnější, stojí tedy jen 3 750 Kč! Do výprodeje jsou zařazeny také všechny vertikutátory, bubnové sekačky a multifunkční kultivátory.

Křovinořez Patriot TBC 261 D

Bez výkonného křovinořezu si efektivní likvidaci náletových porostů i vysoké trávy už dokáže jen málokdo představit. Za 1/3 ceny jsou všechny křovinořezy, nabízí se tudíž teď v lednu příležitost pořídit si kterýkoliv ze značkových benzinových a AKU modelů Oleo-Mac nebo Patriot jen za pouhou 1/3 ceny. Co třeba Patriot TBC 261 D s objemem 24,4 cm3, výkonem 0,75 kW, antivibračním systémem, nastřikovačem paliva, poloautomatickou vyžínací hlavou? Teď v lednu je za třetinu, tedy místo 10 990 Kč za pouhých 3 660 Kč. To je bomba! Všechny křovinořezy mají ve výbavě i ramenní popruhy, strunovou hlavu a vyžínací kotouč.

AKU sekačka Greenworks GD 40 LM46SP 40 V má kovové šasi i pojezd s možností regulace rychlosti.

Že se do prací na zahradě pustíme až na jaře? Ano, ale kvalitní pomocníky, trendy AKU zahradní techniku Greenworks, Patriot a Levita, si můžeme pořídit už nyní. Vždyť je jen za 1/3 ceny! AKU technika je tichá, ekologická, výkonná, úsporná a pro celou řadu strojů stačí mít jen 1 baterii. K dispozici je ve výkonových řadách 20, 24, 40 a 60 V. A do výprodeje je zařazeno všech 58 strojů! Například sekačky, řetězové pily, křovinořezy, plotové nůžky (i teleskopické), prořezávač, fukar, kompresor, tlaková myčka atd. Příklad: za samochodnou rotační sekačku GD 40 LM46SP z řady 40 V zaplatíte nyní místo 17 250 Kč pouze 5 750 Kč. A parametry má úctyhodné: záběr 45 cm, objem koše 55 l, provozní dobu až 70 minut. A můžete si podle potřeby kdykoliv navolit sběr trávy do koše, mulčování, boční nebo zadní odhoz. Ve výprodeji je také široká škála oblíbeného AKU dílenského nářadí (pila ocaska, přímočará a okružní, excentrická a úhlová bruska, vrtačky s příklepem i bez, rázový utahovák, vrtací kladivo atd.).

Luxusní teakový zahradní nábytek Gentle je v povánočním výprodeji dokonce jen za 1/3 ceny.

Už se těšíte na letní posezení a vůni grilovaných pochoutek? Tak vězte, že do velkého povánočního výprodeje s grandiózními slevami je zařazeno všech 100 druhů zahradního nábytku, lavice, stoly, křesla, slunečníky, houpačky, a to ze všech oblíbených materiálů, tedy z teaku, tahokovu, kompozitu, eukalyptu, hliníku i ratanu. A za 1/3 ceny můžete mít až 34 druhů nábytku z luxusního tropického teaku. A k přípravě letních pochoutek si můžete zvolit některý z 24 proslulých amerických grilů Char-Broil se systémem TRU-Infrared. Že byste teď v lednu neměli nakoupené velkoobjemové zboží kam uložit? Nevadí, můžete si je v Mountfieldu nechat a vyzvednout, až na jaře pojedete poprvé na chalupu. Nebo vám je firma zaveze i domů.

Rodinný bazén Azuro Vario V1 je možné postavit na povrchu ale i částečně nebo úplně zapustit do země.

No a kdo by nechtěl mít v horkých letních dnech na zahradě bazén? Nyní je příležitost si kterýkoliv pořídit jen za 1/3 ceny. Týká se to bez rozdílu skutečně všech, tedy 250 modelů luxusních prémiových zapuštěných bazénů: kompozitních, keramických, design-kompozitních, stavebnicových i sklokompozitních. A také skvělých rodinných bazénů Ibiza a Azuro Vario nebo i nejjednodušších nadzemních bazénů Swing. Teď si tedy můžete splnit svůj sen jen za 1/3 ceny a koupat se hned od začátku sezony! Nejoblíbenější bazén Azuro Vario V1 s dekorem dřevo nyní za 1/3 ceny vyjde místo 11 150 Kč jen na 3 716 Kč. Do povánočního výprodeje jsou zařazeny také bazénová zastřešení a široký sortiment příslušenství. A také vše z wellness programu, tedy finské sauny, infrasauny i parádní akrylátové vířivky.

Více informací o povánočním výprodeji na www.mountfield.cz.

Komerční prezentace

Lavina výprodejů je tady! Jak vysoké slevy na Čechy zabírají?

Zajímavé