Smaltované nádobí do kuchyně potěší jako vánoční dárek, protože je designové i praktické

Rubrika: Market

Nejkrásnější svátky v roce se kvapem blíží a lidé blázní při nakupování dárků pod stromeček. Pokud k nim také patříte, neunavujte se běháním po obchodech. Dejte přednost praktické stránce a pořiďte sobě i svým blízkým smaltované nádobí, hmoždíř na koření nebo užitečnou džezvu.

V dnešní době je nutné myslet praktickým způsobem. Vás samotné by jistě potěšilo, kdybyste obdrželi praktické smaltované mísy, pekáče nebo formy na dorty. Jen si představte, jak lahodné slané a sladké pokrmy v nich připravíte. Nakonec se stanou chloubou vaší kuchyně.

Proč právě smalt?

Určitě vás napadá i další otázka. Proč kupovat retro nádobí, když existuje mnoho modernějších materiálů. Jenomže smaltované pekáče, mísy, naběračky a cedníky jsou nejen cenově výhodnější, ale také designové a pyšní se dlouhou životností. Na první pohled oceníte unikátní vzhled smaltovaného nádobí. Díky vrstvě smaltu jsou pomocníci do kuchyně odolní. Samozřejmě musíte s nádobím slušně zacházet, ale to je u každého materiálu stejné. Pokud trvanlivosti a odolnosti nevěříte, vzpomeňte si na to, v čem pekly šťavnaté husičky a delikatesní dorty vaše babičky. Je nutné zmínit i zdravotní nezávadnost smaltu, protože díky kovovým iontům jsou pokrmy chráněny před pronikáním škodlivin a nemnoží se na něm bakterie. Je naprosto jasné, že je nádobí vhodné pro přípravu teplých i studených jídel. Nakonec vás potěší ojedinělý vzhled. Vybírat lze z mnoha barevných variací.

Myslete i na doplňky!

Když už máte po ruce smaltované mísy a pekáče, opatřete si také naběračky, cedníky nebo hmoždíř na koření. Ruku na srdce. Kupované koření je předražené a díky hmoždíři si ho dokážete vyrobit sami. Bude se vám hodit i džezva, protože si v ní při vaření připravíte lahodnou kávu.

Komerční prezentace

Smaltované nádobí do kuchyně potěší jako vánoční dárek, protože je designové i praktic …