Květinové kapsáře

Rubrika: Interiér

Milujete v interiéru živou zeleň, ale na květináče nemáte moc místa? Zkuste pěstovat květiny v závěsných textilních kapsářích.

Kapsáře v jedné barevnosti

Elegantní kapsáře The Green Pockets oživí každou stěnu pokoje, kuchyně, chodby, ložnice i koupelny. Stačí si jen vybrat ze široké škály barev a rozhodnout se, zda vám bude na stěně stačit jen jeden kapsář či dva, nebo jestli z nich sestavíte vícedílný panel. Ten může být v jedné barevnosti, nebo barev střídat víc.

Bílou stěnu oživí pestré kapsáře

Z několika kapsářů lze také vytvořit dělicí stěnu nebo originální prostorový květinový paraván.Díky kapsáři vytvoříte i z nenápadného místa zajímavé zákoutí plné květin a navíc ušetříte prostor.

V kuchyni lze pěstovat bylinky

Kapsáře jsou vyztuženy sklolaminátovou tyčí, v rozích mají nerezová oka, která slouží k zavěšení i spojování jednotlivých kapes pomocí karabinek. Závěsné obaly jsou k dostání ve dvou variantách. Do interiéru je určen kapsář AMMA 1 ze 100% akrylu, s jemnou a kvalitní texturou.

Hezká je kombinace hnědé a bílé

Kapsář PEVA 1 ze 100% PVC odolává extrémním klimatickým podmínkám, proto se používá především v exteriéru – ale nic vám nebrání pověsit si ho do interiéru.

Oba závěsné obaly jsou odolné proti UV záření, vodě a nečistotám, takže se nemusíte obávat, že by se materiál ušpinil nebo se časem opotřeboval.
Cena kapsáře AMMA 1 i PEVA 1 je 599 Kč.

www.thegreenpockets.com

Text: Iva Tvrzová, foto: The Green Pocket

Květinové kapsáře

Květinové kapsáře