Domečky s atmosférou severu

Dům evokuje pocit stability a bezpečí. Ty malé, které nabízí e-shop  Nordicday.cz, mohou vnést přívětivou domácí atmosféru i do našich interiérů. Na výběr jsou domečky v mnoha velikostech, vyrobené ze dřeva mramoru, keramiky, betonu, kovu. Jsou v přírodních odstínech, s lehkou patinou, nadčasové bílé, elegantní černé i zářivě zlaté. Z dřevěných domečků lze jejich spojením dokonce vytvořit poličku na drobnosti, knihy, menší kytičky apod.

 

 

Můžete si vybrat i okouzlující svícny ve formě domečku nebo několik typů váziček z bílého neglazovaného kostního porcelánu ve tvaru patrového domku. Originální a zároveň velmi užitečnou dekorací jsou kuchyňská prkénka – domečky z naolejovaného dubového dřeva. Stačí umístit je v různých velikostech vedle sebe a kuchyň rázem zdobí panorama dřevěného městečka. Ideálním místem pro umístění důležitých vzkazů, poznámek, složenek, pohlednic, fotek apod. tak, aby byly pěkně pohromadě a na očích, je korková nástěnka symbolizující domeček.

Sestava domečků, doplněná svíčkami, působí přímo vánočně. A protože do těchto svátků zbývá ještě nějaký čas, mohou kutilové pro radost svým blízkým dokonce nějakou sestavu dřevěných domečků vyrobit.

TEXT: REDAKCE
FOTO: NORDIC DAY

Domečky s atmosférou severu