Nejlepší pekárna chleba na trhu

Moderní pekárna chleba Gorenje BM 900 AL zvítězila v testu domácích pekáren, publikovaném v zářijovém vydání respektovaného časopisudTest. V konkurenci celkem 17 testovaných domácích pekáren, aktuálně dostupných na českém trhu, dosáhla nejvyššího hodnocení – 75 %. Domácí pekárna Gorenje tak nejlépe obstála v náročném posuzování mnoha kritérií sledujících například technické parametry, bezpečnost a úspornost provozu, náročnost ovládání a čištění, celkový uživatelský komfort, zdravotní nezávadnost použitých materiálů, životnost a samozřejmě také kvalitu upečeného chleba.

 

Pekárna chleba Gorenje BM900

 

Pekárna chleba GORENJE BM 900 AL je vybavena dotykovým ovládánímprostřednictvím přehlednéhoLCD displeje, non stick pekáčem a hnětačem a praktickou funkcí uchování teploty pod dobu 60 minut. Uživatelům nabízí12 programů pečenívčetně možnosti nastavení úrovně propečení chleba (málo, středně, více). Součástí pekárny je odměrka, lžíčka a čtvercová i kruhová  nádoba na pečení. Vyrábí se v nadčasové nerezové barvě.
Časopis dTest každý měsíc zveřejňuje výsledky testů nejrůznějších produktů, realizované neziskovou organizací Občanské sdružení spotřebitelů TEST. Od roku 1992 detailními testy prošlo více než 10 000 výrobků, z nichž přes 500 bylo posouzeno jako nebezpečné. Zkoušky výrobků se provádějí v nezávislých zkušebnách a laboratořích v ČR i v zahraničí. Objektivita výběru a výsledků je zaručena.

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

 

Nejlepší pekárna chleba na trhu