Jaro je za dveřmi, proto se vrhněte na realizaci betonového plotu, položte zámkovou dlažbu a …

Sluníčko už začíná mít sílu, což znamená, že je jaro za dveřmi. S prvními paprsky se zahrádkářům, domácím kutilům a majitelům domů i chalup zapalují lýtka. Přemýšlejí o tom, jak by svou nemovitost zkrášlili.


V zimě měl každý majitel rodinného domku dostatek času na přemýšlení o tom, jak ho vyšperkovat. Někdo plánuje výstavbu nového plotu, jiný chce zvelebit zahradu zámkovou dlažbou a další zase potřebuje novou dlažbu na terasu. Ruku na srdce. Po mrazivých dnech roku je také nutné mnoho věcí opravit. Ať už plánujete jakoukoliv realizaci, vždy se můžete spolehnout na betonové prvky. I když existují i produkty z jiných materiálů, beton je díky svým výhodám a eleganci strčí do kapsy.

Nakupujte u českého výrobce

Je naprosto mylné domnívat se, že je beton stavebním prvkem, který patří do retro doby. Naopak to není pravda, o čemž vás přesvědčí nespočet realizaci uskutečněných s betonovými prvky firmy PRESBETON. Společnost patří k předním českým výrobcům betonového zboží, které lze využít v soukromých i veřejných sektorech. Ať už vás zaujala v nabídce betonová dlažba, odolné bazénové lemy, nebo plotovky, můžete se spolehnout na jejich odolnost i elegantní design, který se přizpůsobí stylu každého exteriéru.

Výhody, kam se podíváš

Beton patří k nejodolnějším, nejtrvanlivějším a nejkrásnějším druhům materiálu. K jeho kladům patří vysoká míra odolnosti před mechanickým poškozením, dokonce je mrazuvzdorný, ohnivzdorný, trvanlivý a jednotný. Beton velmi dobře odolává povětrnostním podmínkám a nezaskočí ho ani kruté mrazy, vydatný déšť a ostré slunce. Je populární i proto, že je tvárný a lze prvky z něj lze objednat v různých barevných škálách a zpracováních. Jako poslední je nutné zmínit jeho cenu, veškeré produkty z něj jsou dostupné v rozumné cenové relaci.

Betonový plot je elegán, který váš majetek ochrání

Dům bez plotu není prostě dokonalý a rovněž volně dostupný zlodějíčkům i slídivým očím kolemjdoucích. V dnešní době je možné postavit oplocení z nejrůznějších materiálů, nicméně betonový plot vás uspokojí po všech stránkách. Nejenže ochrání vaši rodinu a majetek před zloději, ale také před silným větrem a hlukem. Betonový plot je designovým prvkem, který poskytuje soukromí, dlouhou životnosti, odolnost. Jeho pořízení ani realizace nejsou časově ani finančně náročné.

Dlažba z betonu na terasu i chodníčky zahrady

Kvalitní betonová dlažba bude ozdobou terasy, pergoly, altánku i okolí kolem domu. Betonové dlažby jsou vzhledově rozmanité, odolné a vlastně bezúdržbové. Není sporu o tom, že ladí s každým domem, odolávají nárazům a snadno je opravíte. Určitě oceníte i to, že nekloužou, proto jsou oblíbeným dlažebním prvkem kolem bazénů a na terasu.

Betonovou dlažbu můžete využít dle své libosti. V každém případě vám vyhoví zámková dlažba či zatravňovací dlažba. Oba typy jsou oblíbené a vytváří dokonalý podklad nejen pro garážová a parkovací stání. Zatravňovací dlažba je dechberoucí a vzhledově si rozumí se zelení. Jako mávnutím proutku se stane přirozenou součástí okolí domu i zahrady. Nemyslete si však, že jsou k dostání jen obyčejné tvary, různorodost designů vás mile překvapí a vytvoříte si prostor k obrazu svému.

Dopřejte zahradě vkusné prvky

Díky betonovým prvkům bude vaše bydlení příjemné a praktické. Betonový plot zajistí soukromí, dlažba zase neklouzavý povrch či parkovací prostor. Jenomže byste měli myslet také na estetický vzhled. I v tomto ohledu vám betonové doplňky vyhoví. Mrkněte na web firmy PRESBETON a vybírejte betonové sedáky, lavičky, dekorativní svítidla, květináče, lavičky i vyvýšené záhonky.

 

 

Komerční prezentace

Jaro je za dveřmi, proto se vrhněte na realizaci betonového plotu, položte zámkovou dlažbu a …