Bazény Azuro jsou splněním vašich snů po parádním koupání na vlastní zahradě

Rubrika: Market

zahradní bazén

Hledáte rychlou a snadnou cestu k vlastnímu koupání? Láká vás průzračná hladina křišťálově čisté vody, radost vašich nejbližších, lákavé osvěžení i nekonečné vodní radovánky v příjemném soukromí vlastní zahrady. Přesně to si můžete užívat po celé léto, aniž byste utráceli balík peněz. Letní prázdniny se blíží, a tak téma koupání ve vlastním bazénu a pokud možno s nejrychlejší instalací je velmi aktuální. Ale jak dobře vybrat?

Jak nakupovat?

Jednu z nejdůležitějších rolí bude hrát zřejmě cena. Bazén můžete pořídit v ceně již od několika tisíc korun až třeba po půl milionu – to už se jedná se o luxusní kopané bazény. Co se týče výběru konkrétního typu, je moudré dát na radu odborníků, kteří se na realizace bazénů dlouhodobě specializují a mají tudíž bohaté zkušenosti – a u takových si bazén také pořídit. Co vše nabízí trh v kategorii bazénů s rychlou instalací?

Bazény Azuro s možností částečného nebo úplného zapuštění

„Díky vysoké kvalitě a řadě dalších předností jsou už řadu let u nás velmi oblíbené nadzemní bazény Azuro a Azuro Ibiza. Dají se postavit na jakémkoliv pevném a rovném povrchu. Bez nutnosti výkopu nebo betonování podkladu. Na upravené ploše je svépomocí instalujete i bez odborné pomoci za jediný den,“ říká Jan Linhart, produktový manažer společnosti Mountfield. Ale pokud budete chtít, můžete si je také částečně nebo zcela zapustit do země, a to včetně svahu. A jako jediné na trhu mají tu ohromnou výhodu, že je můžete “posadit“ i do svažitého pozemku.

Azuro Vario

azuro vario bazén

Jedná se o ekonomičtější modelovou řadu bazénů Azuro. Vybrat si můžete z pěti kruhových modelů s průměrem až 5,5 metru a s hloubkou až 1,2 metru. Novinkou v letošní nabídce je model Azuro V1 Plus s průměrem 3,6 metru a zvětšenou komfortní hloubkou 1,2 metru. Zájemci jistě ocení i to, že tento model je k mání i s novými dekory obvodových stěn, konkrétně v barvě bílé, s dekorem dřeva nebo ratanu. Pokud máte na zahradě více místa, můžete sáhnout po některém z oválných modelů, které jsou k dispozici v délce 5,5 nebo 7,3 metrů, se šířkou 3,7 metru a s hloubkou až 1,2 metru. To už jsou úctyhodné rozměry, které si nezadají s velikostí luxusních zapuštěných bazénů. Nabízí mnoho variant, které si můžete podle vkusu a potřeb kombinovat. Každý si může vybrat nejen velikost a tvar, ale také vzhled svého bazénu Azuro Vario, a to volbou obvodové stěny s atraktivním dekorem dřeva, kamene a ratanu nebo s bílým či šedým lakem a volbou ze čtyř elegantních dekorů vnitřní folie. Prakticky se tedy nemůže stát, že by sousedé v ulici měli stejný bazén.

Azuro Ibiza

azuro ibiza bazén

Mezi nadzemními bazény stojí modelová řada Azuro Ibiza na nejvyšší, prémiové příčce. Tyto bazény s extrémně zesílenou speciální ocelovou stěnou pro vás máme ve 20 modelových variantách, a to v kruhovém provedení o průměru až 5 metrů a v oválném provedení s délkou až 7 metrů a šířkou až 3,5 metru. Na výběr jsou i hloubky 1,2 nebo 1,5 metru. Dekor vnitřní zesílené folie s vysokou trvanlivostí a vysokou odolností proti UV záření si můžete vybrat ze dvou možností – elegantní mozaiku nebo tyrkysově modrou barvu. Také vnější barvu obvodových stěn si můžete zvolit podle svého vkusu tak, aby ladila s okolím bazénu. Na výběr jsou hned tři možnosti, bílá, světle šedá a hnědá. O vysoké kvalitě těchto bazénů svědčí i poskytovaná záruka v délce 7 let.

Výbava, jak u luxusních bazénů

Poloautomatický bazénový vysavač

Poloautomatický vysavač Zander

„Bazény Azuro Vario a Azuro Ibiza se elegancí a poskytovaným komfortem velmi blíží luxusním zapuštěným bazénům. Ve spojení s pískovou filtrací k nim připojíte i výbavu, která je jinak určena právě pro bazény z vyšších kategorií. Třeba tepelné čerpadlo, díky kterému si koupací sezonu v příjemně teplé vodě pořádně prodloužíte. Poloautomatický nebo plně automatický vysavač vám navíc výrazně usnadní péči o bazénovou vodu, takže ji budete mít neustále křišťálově čistou,“ vysvětluje Jan Linhart z Mountfieldu.

Bazény Swing Frame s pevnou rámovou konstrukcí

Rámový bazén Swing Frame stone

Rámový bazén Swing Frame stone

Už jsme si řekli, že nadzemní bazény Azuro se dají na upravené ploše sestavit svépomocí během jediného dne. Zdá se vám to dlouho? Pak se seznamte s naší nabídkou nadzemních bazénů Swing. Jsou určeny pro nenáročné letní koupání na zahradě u domu, na chatě nebo chalupě. Jejich sestavení a zprovoznění je ještě rychlejší, takže je klidně můžete kdykoliv i vypustit, sbalit a přesunout na jiné místo nebo na zimu uskladnit pod střechou. Také zde je parádní výběr – celkem z 15 modelů v různých velikostech a s různým dekorem. „Oblíbené bazény z řady Swing Frame lze díky rychlospojkám sestavit bez nářadí. Pak stačí rozvinout folii a napustit vodu. Je to opět velmi rychlé a snadné,“ vysvětluje Kateřina Toupalová z Mountfieldu. Vnější dekor stěny těchto bazénů může být navíc modrý, ale také třeba s dekorem kamene nebo ratanu, záleží na estetickém vkusu každého člověka. I pro tyto bazény máme vhodnou výbavu, která byla vyvinuta speciálně pro ně, takže s označením Swing jsou pro vás přichystány například výkonově odstupňované pískové filtrace, tepelná čerpadla i bazénové schůdky.

Více informací na www.mountfield.cz

Komerční prezentace

Bazény Azuro jsou splněním vašich snů po parádním koupání na vlastní zahradě