Inovovaná řada vytrhávačů plevele Fiskars odstraňuje nežádoucí rostliny

Rubrika: Market

Péče o zahradu bez chemických prostředků: Inovovaná řada vytrhávačů plevele Fiskars odstraňuje nežádoucí rostliny.

Plevele představují každoroční svízel. Jsou charakteristické tendencí růst a šířit se ve všech oblastech, kde člověk zanechává svou stopu. Vylepšená řada vytrhávačů plevele Fiskars usnadňuje zbavování se pampelišek, bodláků a sedmikrásek, a to bez použití chemikálií tak, aby výsledkem byl úhledně vypadající trávník.

V roce 2004 představil Fiskars první zbrusu nový typ vytrhávače plevele. Tyto nástroje mají lidem usnadnit odstraňování plevele a předcházet bolestem zad a rukou, stejně jako usnadnit vytrhávání plevelných rostlin s dlouhými a silnými kořeny. Vytrhávač plevele Fiskars se velice snadno používá, což je zároveň důvod, proč se stal velmi populárním po celém světě.

A právě toto populární nářadí je nyní ještě výkonnější. Pedálová část je otevřenější, aby bylo snazší umístit čelisti vytrhávače přímo na plevel. To usnadňuje jeho odstraňování i s kořínky.

 

Každý druh plevele má jiné kořeny. Například pampelišky patří k těm, co se odstraňují nejhůře. Nejlepší období pro odplevelování je jaro, protože je půda stále vlhká a provzdušněná. Když máte na jaře odpleveleno, podle produktové a marketingové manažerky Hanny Saarinen se můžete pohodlně usadit a užívat si výsledků vaší práce celé léto.

Model Fiskars SmartFit™ má teleskopickou rukojeť z hliníku, která je o 450 gramů lehčí než předtím. Délka se může přizpůsobit potřebám zahradníka. Je nastavitelná v rozmezí od 99 do 119 cm, umožňuje tak každému najít pro práci tu nejlepší polohu. Rukojeť má viditelné a jasné značení pro nastavování délky, aby si zahradník mohl zvolit co nejvhodnější nastavení jednotek.

Model Fiskars Xact™ model má matnou černou rukojeť a nové, ergonomicky navržené držadlo, které pomáhá držet zápěstí v neutrální pozici. To ulehčuje práci a snižuje zátěž rukou.

Nejnovější Fiskars Light model je v elegantní bílo-béžové kombinaci. Je ze všech vytrhávačů plevele Fiskars nejlehčí, nejmenší a nejkratší, proto je nejvhodnější pro menší uživatele, včetně dětí.

Všechny inovované vytrhávače plevelů jsou vyrobeny z lehkého, odolného hliníku. Čelisti vytrhávacího mechanismu jsou vyrobeny z nerezové oceli. Vylepšen byl také stahovací systém, který snadno a bez námahy uvolní zachycený plevel. Masivní čtyřčelisťový mechanismus je patentovaný.

Vytrhávače plevele Fiskars pracují následovně: nástroj se umístí nad plevel a čepele se vnoří do země pomocí sešlápnutí ergonomicky tvarovaného pedálu. Čepele se zaboří do půdy a pevně sevřou kořeny plevelu ze všech stran. Poté se sundá nohu z pedálu a mírným pohybem dozadu nástroj bez námahy vytáhnete ze země společně s plevelem. Vytržený plevel se uvolní povolením rukojeti tak, že není potřeba špinit si ruce zeminou.

Vytrhávače plevele Fiskars

Fiskars Vytrhávače plevele
Fiskars SmartFit™ Vytrhávač plevele1 630 Kč
 Fiskars Xact™ Vytrhávač plevele 1 210 Kč
 Fiskars Vytrhávač plevele lehký 940 Kč
 Produkty jsou dostupné od ledna 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vytrhávače plevele Fiskars jsou dostupné ve vybraných obchodech.

 

 

O Fiskars

Fiskars je přední společnost, která nabízí funkční, uživatelsky přátelská a nadčasová řešení pro domov, zahradu a outdoor. Skupina Fiskars vlastní rozsáhlé portfolio mezinárodně známých značek jako například Fiskars, Iittala, Gerber a Buster. Byla založena v roce 1649 a je tak nejstarší finskou společností. Její kořeny vedou do vesnice Fiskars, idylického centra umění a designu, kde se potkává moderní estetika s tradicí starých řemesel. www.fiskars.cz

 

 

Komerční prezentace

Inovovaná řada vytrhávačů plevele Fiskars odstraňuje nežádoucí rostliny