Zveme Vás do showroomu nábytku RESIDENZA KLER v Průhonicích

Rubrika: Market

Co následuje po práci? Přece odpočinek! Na naše chaty a chalupy bychom neměli jezdit jen manuálně pracovat, ale také odpočívat, abychom se mohli do našich všedních dnů vrátit nabití energií. Ke kvalitnímu odpočinku si potřebujeme udělat pořádné pohodlí a také příjemné prostředí.

Lidé mají často tendenci své venkovské interiéry zařizovat starým vyřazeným nábytkem, který už se jim jinam nehodí a nebo kupují nábytek poloviční kvality, protože na chalupu to přece stačí. Zkuste se nad tím ale zamyslet jinak. Vždyť právě sem jezdíte odpočívat a relaxovat a trávíte zde podstatnou část roku. Nezasloužili byste si trochu více luxusu?

Relax během dne

Kolik času trávíte na pohovce a nebo na jídelních židlích, když se protáhne stolování a zahrajete si u stolu ještě třeba společenskou hru?

Je pravý čas Vás pozvat do showroomu značky Kler v Průhonicích u Prahy. Značka Kler působí na světovém trhu již 50 let a v rámci České republiky ji najdete v prostorném průhonickém showroomu a také online eshopu. Kromě čalouněného nábytku Kler zde naleznete jídelní stoly, židle, skříňový nábytek, doplňky a spoustu jiných krásných interiérových kousků od známých značek jako je Bontempi, Hartmann, Jafra, Dexo, Alf Uno další. Jméno jí dal sám zakladatel, Piotr Kler.

Piotr Kler je čalouník ve městě truhlářů, Dobrodzien. V 70. letech začal tento designér rozvíjet své první autorské návrhy pohovek a křesel a na koupi jeho nábytku se začal tvořit pořadník, někdy i tři roky dlouhý.

Export značky se postupně rozšířil po celém světě a stále si drží svou vysokou kvalitu, na kterou sám majitel, dnes již syn Sebastian Kler, dohlíží. Na dnešním úspěchu společnosti se podílejí také designéři z Itálie, Francie a dalších evropských zemí a svůj nábytek společnost Kler pravidelně vystavuje na nejvýznamnějším veletrhu v oboru – Salone Internazionale del Mobile v Miláně.

Uvidíte, že na pohovce Kler se probudíte po odpoledním šlofíku vyspinkaní do růžova a při večerním posedávání vás nebudou bolet záda. A jistě si vyberete design, který zapadne přesně do vašeho interiéru. Stejně tak čalouněné židle u jídelního stolu jsou o mílové kroky pohodlnější než ty bez čalounění a vašemu interiéru přidají na útulnosti. Přesvědčte se, že i mezi nimi je výběr opravdu široký.

Kvalitní spánek je základ pro kvalitní odpočinek

Jezdíte z chalupy rozlámaní s bolavými zády a už se těšíte na svou postel? Nešiďte se a pořiďte si takovou postel, do které se budete těšit. Jak už z tradice firmy vyplývá, ve svém sortimentu postelí nabízí hlavně čalouněné postele a také mimořádně pohodlné postele typu boxspring. U Kler pořídíte kompletní postel s matracemi, roštem a nočními stolky. V showroomu si můžete postele také vyzkoušet a zcela jistě z nich nebudete chtít vstát.

 

Harmonické prostředí

Nejlépe se budete cítit v oku lahodícím prostředí, které si zařídíte podle svého vkusu. I to má zásadní vliv na psychický i fyzický odpočinek. Zbavte se zbytečného množství nábytku a doplňků a pořiďte si jen takový nábytek, který opravdu potřebujete a bude vám sloužit, jak má. Truhlařina na úrovni firmy Kler se stane skutečnou ozdobou vaší chalupy či chaty a nezapomeňte vše doplnit bytovým textilem a správným osvětlením.

Navštivte nás

Náš sortiment si můžete zmapovat a zakoupit přes náš e-shop www.kler.eu/cz a nebo vše vidět naživo v prodejně Kler v OC MoDo v Průhonicích, V Oblouku 800. Otevřeno máme každý den od 10 hodin do 19 hodin a v neděli do 18:00.

Těšíme se na Vás!

Komerční prezentace

Zveme Vás do showroomu nábytku RESIDENZA KLER v Průhonicích