Zajímavé novinky v sortimentu vchodových a interiérových dveří

Rubrika: Market
vchodové dveře Hörmann

Designové interiérové dveře od společnosti Hörmann v loftovém stylu se hodí do starších rekonstruovaných objektů nejen v industriálním stylu

V letošním roce potěšila společnost Hörmann své klienty několika novinkami v segmentu vchodových dveří. Jednou z nich jsou dvoukřídlé vchodové dveře, které poskytují mnohem větší komfort například při manipulaci s dětskými kočárky, invalidními vozíky nebo většími předměty. Tyto dveře jsou k dispozici jak v celohliníkové variantě TopComfort Portal, tak ve variantě ocel/hliník Thermo 65.

Dvoukřídlé domovní dveře mají slícovaný přechod pevného a průchozího křídla a nabízejí velmi dobrou tepelnou izolaci s hodnotou UD až cca. 1,1W/(m2*K). U varianty TopComfort Portal je na výběr ze 7 motivů a rozměru do šířky 2600 mm a výšky 2500 mm. U varianty Thermo 65 je na výběr ze 3 motivů a rozměru 1500 až 2500 mm na šířku v závislosti na kování, jejich maximální výška je pak 2250 mm.

vchodové dveře Hörmann

Vchodové dveře Hörmann Thermo65 v dvoukřídlé variantě

vchodové dveře Hörmann

Vchodové dveře Hörmann TopComfort portal v hliníkovém provedení zaručují velmi dobrou tepelnou izolaci domu

Před časem začala firma Hörmann nabízet na českém trhu designové interiérové loftové dveře s decentním ocelovým profilem, který vytváří působivý moderní vzhled a zároveň těmto dveřím dodává nádech lehkosti, kterou ještě podtrhují skleněné plochy. Celkový vzhled je koncipován tak, že loftové dveře nenápadně propojí několik místností a současně vpouštějí do prostoru mnoho světla. A díky jedno- a dvoukřídlé posuvné i otočné variantě nabízejí mnoho originálních možností pro nápaditou instalaci v interiéru. Na přání zákazníka lze tyto dveře vybavit dalšími prvky, jako jsou úhelníkové zasklívací lišty nebo kliky a madla.

vchodové dveře Hörmann

Vchodové dveře Hörmann Thermo65 v dvoukřídlé variantě umožňují pohodlnou manipulaci s dětskými kočárky nebo invalidními vozíky

Více informací na www.hormann.cz

Komerční prezentace

Zajímavé novinky v sortimentu vchodových a interiérových dveří