Teplo, nejdražší energie

Rubrika: Market

Bydlíte ve starším rodinném domě, a nevíte, kde můžete v rodinném rozpočtu na provozu domácnosti ušetřit? Odpověď je jednoduchá. Přibližně 80 % všech nákladů, které vynaložíte na energii, utratíte za teplo. Takže zapomeňte na úsporné žárovky, rozčilování se při zhasínání světel po dětech a udělejte něco pro svůj dům i účet.

Zateplení části či rovnou celé stavby je nejjednodušší způsob, jak snížit náklady na vytápění a dostat své bydlení do co nejúspornějšího energetického režimu. Rychlé a snadné řešení pro vás – systém MAGMARELAX.

Jak už dobře víme, foukanou izolaci lze použít pro většinu konstrukcí. Díky aplikaci výkonnými stroji (fukary) se dostane i do těch nejméně přístupných koutů a štěrbin, kde se jen velmi obtížně provádí izolace jakýmkoli jiným izolačním materiálem. Hadici lze natáhnout do vzdálenosti 100m a do výšky 20m.

Izolování dutého stropu

A jaké typy konstrukcí střech se foukanou izolací zateplují nejčastěji?

Plochá střecha

V případě plochých střech je velkým nedostatkem v předchozích letech obecně špatná či vůbec žádná tepelná izolace. V létě se proto interiér přehřívá a v zimě je naopak chladněji z důvodu úniků tepla. Tomu lze zamezit aplikací foukané izolace do dutiny ploché střechy. Stačí mít revizní otvor nebo ho lze během realizace vytvořit.

Betonový strop

U betonového stropu se izolace většinou nafouká přímo na povrch stávající podlahy. Tam, kde není potřeba podlaha, ale je nutné dostávat se například ke komínům, se ukotví revizní lávky. Pokud je potřeba tzv. Pochozí podlaha, snadno vznikne nový izolační prostor díky Stropnímu systém MAGMARELAX®. Tím se nejen vyrovná stávající podlaha, ale vytvoří se zároveň dutina pro foukanou izolaci s minimálními tepelnými
mosty.

Trámový strop

Mnoho z nás uvažuje o izolaci stropní konstrukce. Pokud ovšem není půda využívána k bydlení a není vytápěná, je mnohem efektivnější izolace dutého trámového stropu. Je to velmi rychlé, technicky jednoduché a účinné řešení, kdy stačí odklopit několik prken v konstrukci stropu a díky tlakovému foukání se následně vyplní dutiny až do 5m.

Vazníková střecha

Tento typ střešní konstrukce je velmi oblíbenou variantou střechy jak rodinných domů, tak komerčních hal.
Nevýhodou při využití izolací skládaných z desek nebo rohoží je velké množství detailů, což je velmi pracné
a mnohdy fakticky nemožné kvalitně izolovat. I z tohoto důvodu je optimální volbou foukaná izolace, která i v konstrukci s řadou prvků vytvoří celistvou tepelně izolační vrstvu.

Nová podlaha, stropní systém MAGMARELAX

Nemáte možnost standardně izolovat strop?

Vytvořte tepelně izolační podhled. Sice se vám trochu sníží světelná výška místnosti, ale může to být zajímavé řešením tam, kde není možné izolovat nad stropem.

Všechny typy izolování systémem MAGMARELAX probíhají za plného chodu domácnosti, bez hluku a nepořádku a hlavně, za 3 hodiny už šetříte!

Připravte se na zimu a objednejte si nezávaznou prohlídku vašeho domu. Podíváme se na vaše úniky tepla, navrhneme optimální řešení včetně předběžné kalkulace, a to vše zcela ZDARMA.

Více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Stropní systém MAGMARELAX

Komerční prezentace

Teplo, nejdražší energie