Palubkové dveře – český národní klenot

Rubrika: Market

Výběr dveří je velmi důležitým rozhodnutím, které výrazně ovlivní finální vzhled a funkčnost vaší chaty nebo chalupy.Ke každé chatě a chalupě neodmyslitelně patří dřevěný masiv. Jde o nestárnoucí klasiku, která má právem své výsadní postavení i mezi moderními materiály, a to také při výrobě dveří.

Můžete bydlet nebo trávit svůj čas prakticky kdekoliv, ale dveře z dřevěného masivu si najdou své uplatnění všude. Zatímco jiné moderní materiály, ze kterých jsou dveře vyráběny, často jen dřevo napodobují, s přírodním masivem získáte skutečný originál. Masivní dveře jsou jednoduše svou přirozenou krásou nadčasové.

Za poslední léta se hlásí o svůj návrat také palubkové dveře, které jsou tolik charakteristické právě pro české prostředí. Palubkové dveře skýtají řadu výhod – mezi ně v první řadě patří jejich široké uplatnění. Palubkové dveře jsou samozřejmě primárně určeny pro vnější použití, tedy jako vstupní dveře, a to zejména do chat, chalup, zahradních domků, garáží, sklepů, ale i jako hlavních vchodů do domu. Díky široké škále klasických i moderních designů, které nabízí například moravská firma Dveře Hrdinka, není však vyloučeno jejich použití i v interiéru.

Palubkové dveře Twins

Stejně jako ostatní druhy masivních dveří, tak i palubkové dveře slibují dlouhou životnost. Takové dveře nebudete muset za několik sezón vyměnit a při správné údržbě, která není nijak složitá, vydrží palubkové dveře i desítky let.

Palubkové dveře jsou navíc oproti ostatním druhům dveří relativně levnou variantou. Můžete zapomenout na desítky tisíc korun utracených pouze za dveře. Při výběru palubkových dveří, zárubní a jednoduché sady kování se vejdete do pěti tisíc, což tvoří ve spojení s jejich dlouhou životností vynikající poměr ceny a kvality. Investice do palubkových dveří se vám rozhodně vyplatí.

Dřevo je samo o sobě výborným tepelným izolantem. Většina palubkových dveří navíc má uvnitř vrstvu polystyrenu nebo jiného materiálu, který jejich tepelně izolační vlastnosti umocňuje. Při výběru některé z prosklených variant lze ve dveřích očekávat osazení vakuovaným izolačním dvojsklem zabraňujícím jakýmkoliv tepelným únikům.


Palubkové dveře Shape

Můžete vybírat mezi těmi nejkvalitnějšími materiály, ze kterých se dveře vyrábí, a stejně nenajdete dveře, které by dokázaly to, co ty dřevěné. Pouze dřevěné dveře provoní váš domek, chatu či chalupu nenapodobitelnou vůní. Díky tomu a svému přírodnímu vzhledu dokážou dveře z masivu navodit hřejivou atmosféru a vytvořit kouzlo, které ničím nenahradíte.

 

 

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Palubkové dveře – český národní klenot