Vezměte z gruntu ložnici i kuchyň

Rubrika: Market

Také jste o dlouhých zimních večerech přemýšleli, jak letos zkrášlíte svojí milovanou a opečovávanou oázu klidu? Nadšení chalupáři, chataři i zahrádkáři jsou už ve svém živlu. Jaro je v plném proudu, a tak generálnímu úklidu, nezbytným opravám či plánované rekonstrukci nic nebrání. A co inventář, nepotřebuje provětrat? Nahlédněte do peřiňáků a skříní kritickým okem. Dopřejte své chalupě stylový textil, který bude víc než praktickým doplňkem.

Ničím nerušená pohoda

Netoužíte po ničem jiném, než se celý víkend věnovat záhonkům, rozvážným tempem natírat plot nebo trpělivě nahazovat omítku? Chalupaření je zasloužená relaxace, netřeba si přidělávat zbytečnou (fádní) práci. Víte, že bavlněné povlečení v provedení jersey nevyžaduje žehlení? To samé platí pro krepovou variantu. I na chalupě si dopřejte kvalitní přírodní materiály. Jsou příjemné a navíc mají skvělou vlastnost – odvádět vlhkost. S citem vybraný textilní vzor dokáže podtrhnout rustikální atmosféru, rozzářit místnost s nedostatkem denního světla i doladit venkovský styl interiéru.

Pyšní se váš druhý domov kuchyní s kachlovými kamny? Nebo jste do příbytku pozvali modernu? V každém případě si srdce vaší chalupy (chaty, maringotky, srubu,,..) zaslouží i kvalitní utěrky. Takové, které vás nebudou dohánět k šílenství tím, že nevsáknou ani kapku vody. A takové, na které bude radost pohledět. Pak vsaďte na přírodní materiál – 100% bavlnu. Syntetiku přes práh nepouštějte. Bavlněné froté, vaflové i kombinované utěrky najdete v pestré kolekci kuchyňského textilu tradiční české značky Matějovský. Když máte jasno o materiálu, zbývá už „jen“ vybrat vzor. S výšivkou, bordurou, s potiskem, pruhované nebo jednobarevné? Na detailu záleží, ale o spokojenost z prožitého času na oblíbeném místě jde úplně nejvíc.

Už jste se také pustili do jarních prací?

Foto: Zdroj: Matějovský a.s.

Komerční prezentace

Vezměte z gruntu ložnici i kuchyň