Žádné vedro, příjemný chládek

Přehřívá se Vám podkroví? Parné léto Vám znepříjemňuje život v chatě či chalupě? Pak Vaše nemovitost postrádá tu správnou izolaci.

Pomůže jen zafoukání

V tomto smyslu jsou foukané izolace díky technologii foukání velmi flexibilní a výkonné. Tou nejvýkonnější je zdravá foukaná izolace Climatizer Plus, vyrobená na bázi celulózy. Lze ji aplikovat do všech typů konstrukcí. Je vhodná pro izolování jakýchkoliv částí domu, jakými jsou podlaha, strop, půda, podkroví, stěna nebo střecha. Climatizer Plus se dostane i do jinak nepřístupných míst – vyplní každou skulinu, i dutinu. Této izolaci neunikne žádný detail. Přilne ke všem povrchům. Výhoda foukané izolace se nejvíce projeví při zateplování detailů u sbíjených vazníků, při aplikaci do půdních prostor nebo do konstrukcí dřevostaveb.

Žádné vedro, příjemný chládek

Neřešitelným problémem i zrekonstruovaných půdních prostor je nesnesitelné letní vedro. To je způsobeno špatně zvoleným izolováním podkroví.
Climatizer Plus má v tomto ohledu vynikající akumulační schopnosti. V létě udrží venku horko, a v zimě teplo uvnitř. V praxi to znamená jediné. Vrstva této zdravé foukané izolace Climatizer Plus je schopná zastavit přes parný letní den až sedmi hodinovou denní dávku sluneční energie. Nežádoucí vedro se tak v létě nedostane do interiéru. V zimě je to naopak. Pokud večer zatopíte, pak se teplo akumuluje do stěn a stropů, a to díky Climatizeru Plus. Ráno jsou stěny příjemně teplé.
Technik ocení hodnotu součinitele tepelné vodivosti 0,035 W/m.K. Minimální tepelná vodivost materiálů zaručí ochranu v zimním období, ale co horké léto? Při venkovních tropických teplotách máme srovnatelný jiný parametr a tím je měrné teplo. Climatizer Plus se pohybuje na hodnotě 2020 J/kg.K. To je nejvyšší možný parametr v případě foukaných izolací.

Odvede vlhkost, zajistí sucho

Výhodou izolace na celulózové bázi je její otevřená buněčná struktura. Climatizer Plus váže na sebe vlhkost a rozvádí ji rovnoměrně do plochy. To je její velkou výhodou. Climatizer Plus funguje jako piják (savý papír), který je schopen ze zavlhlého místa vysát vlhkost. Vlhkost se neshlukuje, ale rovnoměrně se po vrstvě izolace rozloží. V ploše se pak vlhkost lépe vypaří. To by obvyklá izolace nedokázala. Zdravá foukaná izolace Climatizer Plus z místa o téměř 100 % vlhkosti vytvoří za pár dní místo téměř bez vlhkosti (cca 1-2 %). V difúzně otevřené struktuře se tak dál odpaří směrem ven. Totéž platí, pokud se na některém ze spojů nosného systému krovu vyskytne rosení. Teplota klesne tak nízko, že se ze vzduchu na konstrukci začnou srážet kapičky vody (teplota dosáhne tzv. rosného bodu). To není pro nosnou konstrukci vůbec dobré. Ba naopak. Vlhkost se na chladných částech konstrukcí hromadí. Díky Climatizeru Plus zůstávají místa suchá a přírodní izolace si s vlhkostí poradí.
Climatizer Plus díky patentované technologii zpracování celulózových vláken odolává i plísním, biologickým škůdcům – myším, vosám apod.

Aplikace foukané izolace

Technologie zafoukávání izolantu pod tlakem vzduchu pomáhá řešit velmi důležitý problém při rekonstrukcích chat a chalup. Zafoukáním eliminujeme různá skrytá zákoutí konstrukce, která by jinak zůstala odhalena a neizolována. Dokáže tak maximálně zamezit problémům tepelných mostů, které se neprojeví hned, ale časem. V tom je Climatizer Plus zcela bezkonkurenční.
Zafoukání izolace Climatizer Plus je otázkou několika hodin. Jde o čistou, rychlou a bezodpadovou aplikaci. Prakticky bez stavebních úprav. Zaizolování se provádí zvenčí nebo v případě neobytných podkroví uvnitř objektu. K aplikaci z venku stačí několik málo otvorů či posunutých střešních tašek. Na instalaci zdravé foukané izolace je dobré mít zkušenou aplikační firmu, která není nováčkem ve foukání Climatizeru Plus. Renomované firmy mají mnoho zkušeností, a hlavně poskytují záruky. A jak takovou zkušenou firmu najdete? Jde o jednoduchý proces. Stačí se obrátit na firmu Ciur a během krátké doby se u Vás objeví odborník, který si prostory zdarma prohlédne, zhodnotí, zadarmo navrhne řešení a vypracuje cenovou nabídku. Není nic lehčího než izolace takové klasické české chalupářské půdy. Během pár hodin máte zafoukáno (podle plochy a náročnosti objektu). Pozor, akce pro všechny, v ceně foukané izolace je i práce aplikační firmy. Climatizer Plus šetří Váš čas i peníze. Výrazně zrychluje stavbu či rekonstrukci objektu. Garantujeme dlouhodobou životnost a ručíme za materiál v délce 20 let. Climatizer Plus, zdravá foukaná izolace.

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Žádné vedro, příjemný chládek