Chata či chalupa – vaše čistá oáza klidu

Rubrika: Market

Chaty či chalupy jsou obvyklým synonymem pro místo víkendového odpočinku a příjemně strávených chvil. Vymanit se z područí rušných center a vyrazit vstříc přírodě pohladí na duši snad každého. Ale stejně jako ve vašem běžném obydlí, je i zde nutné udržovat čistotu. Nebojte, námi vybrané čistící prostředky vám práci výrazně ulehčí.

Důvodů, proč obliba chat či chalup v poslední době výrazně stoupá, je hned několik. Jedná se o místo odpočinku, rodinných setkání, či netradičních zážitků. Postupná modernizace těchto oblastí navíc umožňuje, že jsou čím dál častěji využívány i pro delší pobyty či trvalé bydlení.

Klidné místo v přírodě spolehlivě poslouží těm, kteří hledají odpočinek a chtějí načerpat novou energii. Jenže abyste se i v tomto prostředí cítili jako doma, neměli byste zapomínat na důkladný úklid. Věřte, že díky vhodným přípravkům vám nezabere zbytečně dlouhou dobu a vy se za několik okamžiků můžete věnovat opět svým oblíbeným aktivitám.

Vyzkoušejte několik čistících a dezinfekčních přípravků od značky Sanytol. Díky nim bude vše zářivě čisté, a co především – hloubkově dezinfikované.

Značka Sanytol se specializuje na přípravky pro úklid celé domácnosti. Vyzkoušejte dezinfekční univerzální čističve spreji (MOC – 93 Kč). Je k dostání s příjemnou vůní grepu nebo eukalyptu. Díky němu vydezinfikujete jakékoli místo velmi jednoduše a s pomocí praktického spreje je jeho aplikace zcela bezproblémová. Můžete jej použít na jakýkoli materiál, a to bez obav každý den. Neobsahuje chlór a zničí až 99,9 % bakterií.

dezinfekce – univerzální sprej

Nejvíce alergenů, plísní a bakterií se nachází na znečištěné podlaze. Nejen z tohoto důvodu doporučujeme vyzkoušet dezinfekční univerzální čistič na podlahy a ostatní plochy s vůni eukalyptu (MOC– 89 Kč). Díky svému unikátnímu složení čistí, odstraňuje mastnotu a dezinfikuje.

dezinfekce podlahy

Jako doplněk pravidelného úklidu nabízí značka Sanytol dezinfekční univerzální čistící utěrky s vůní eukalyptu (MOC – 93 Kč). Ty můžete mít kdykoli po ruce a jakýkoli předmět zbavit mikrobů během chvilky. Neobsahují chlór a účinně bojují proti většině známých alergenů.

dezinfekce – univerzální ubrousky

 

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Chata či chalupa – vaše čistá oáza klidu

Zajímavé