U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Střechy Praha 2008 a úspory energií

Kategorie: Oznamovatel | Autor:

VÝSTAVA

Největší odborný veletrh o střešních krytinách, materiálech, doplňcích, izolacích, řemeslech a službách pro stavbu a renovaci střech – STŘECHY PRAHA 2008 – proběhne tentokrát společně s výstavou ÚSPORY ENERGIÍ a obnovitelné zdroje ve dnech 24. – 26. ledna 2008 na Výstavišti v Praze Holešovicích. Tento 10. jubilejní ročník veletrhu bude kompletní přehlídkou všech významných výrobců a dodavatelů v oboru. Jeho nedílnou součástí bude dosud nejširší odborný doprovodný program. Témata: zásady pro návrh a použití tepelných izolací plochých a šikmých střech, zateplování obvodových plášťů budov, provozní ploché střechy – balkony, lodžie, terasy, střešní zahrady, dřevo jako stavební materiál nebo energetická náročnost budov jistě přilákají mnohé zájemce.

Nebude chybět tradiční soutěž Zlatá taška o nejlepší exponáty, kterou loni získala společnost FENESTRA střešní okna, nebo soutěž o nejpoutavější expozici, za kterou si minule vítězný pohár odnesla společnost TONDACH Česká republika.

Poprvé v rámci veletrhu v jeho prostorách proběhne 9. ročník odborné konference Izolace 2008 na téma „Izolace v praxi od projektu k realizaci“, jejímž pořadatelem je expertní a projektová kancelář A. W. A. L. zabývající se stavebními izolacemi a stavební fyzikou.

Ve stejném termínu jako Střechy Praha proběhne v montované hale před Průmyslovým palácem ještě další výstavní akce s názvem Pragobuilding. Budou se vystavovat například okna, dveře, schody, jejich součásti a navazující stavební prvky.

Střechy Praha 2008 a úspory energií