Stop ucpaným septikům

Rubrika: Market

Řešíte problém s ucpaným septikem a nevíte si rady? Použijte WC NET Aktivátor septiků. Jedná se o biologický aktivátor septiků, který odstraňuje zápach a zlepšuje činnost septiku. WC NET Aktivátor septiků pomáhá rozpouštět tuhé složky odpadu, čímž snižuje tvorbu usazenin. To vše napomáhá ke snížení počtu vyvážek a nákladů s tím spojených. Navíc můžete díky jeho biologickému složení využít obsah septiku také k zalévání okrasné zahrady.

Jedno balení WC NET Aktivátor septiků obsahuje celkem 16 kapslí, které se rozpouštějí ve vodě. Stačí, když použijete 1 kapsli týdně a celé balení vám tak vydrží až 4 měsíce. V případě, že máte nefunkční, nový či právě vyprázdněný septik, máme pro vás jednoduché řešení. Stačí zdvojnásobit dávku WC NET Aktivátor septiků, a to po dobu jednoho měsíce.

Doporučené dávkování

1–4 osoby 1 kapsle týdně
5–8 osob 2 kapsle týdně
9–12 osob 3 kapsle týdně

Jak se zbavit zápachu z odpadu?

Pro okamžité odstranění silného zápachu použijte WC NET Žrout zápachu. Stačí nalít ½ láhve WC NET Žrout zápachu do odpadu a nechat 15 minut působit. Pokud chcete předcházet zápachu z odpadu, doporučujeme každý týden nalít 2 uzávěry WC NET Žrout zápachu do odpadu a nechat působit alespoň 6 hodin.

 

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Stop ucpaným septikům

Zajímavé