Moderní koupelny: Vsaďte na topné rohože a kabely

Rubrika: Market

V dnešní době už koupelna není pouze místem k rychlé osobní hygieně, ale stává se z ní jakási domácí oáza pro relaxaci. V dnešním článku si ukážeme, jaké vychytávky vám váš pobyt v koupelně maximálně zpříjemní.


Teplo nesmí chybět

Není nic horšího, než když vylezete z vany a okamžitě se začnete třepat zimou. Obzvláště v chladnějších měsících je velmi důležité, aby bylo v koupelně kvalitní vytápění. Ideální jsou topné rohože a kabely zabudované přímo v podlaze, díky nimž už nikdy nebudete šlapat po studených dlaždicích. Když je navíc doplníte o topné infrapanely na stěně, s chladem se můžete nadobro rozloučit.

Teplo uvolňující se z různých topných těles společně se stoupající párou z horké vody však dokáže být někdy až na škodu. Pocitově je tohle vlhké klima člověku při koupání či sprše sice příjemné, ale vůbec neprospívá stěnám a vybavení v koupelně. Může se snadno stát, že se zde začnou objevovat plísně. Jestliže nemáte možnost koupelnu pravidelně větrat, vsaďte na kvalitní koupelnový ventilátor, jenž potenciální nebezpečí vyžene ven.

Bezpečí na prvním místě

Až budete kupovat různá elektrická zařízení do koupelny, vždy dbejte na to, aby byla uzpůsobena právě pro tohle vlhké prostředí, jinak si koledujete o pořádný malér. Určité požadavky musí splňovat i koupelnové osvětlení, jinak zde hrozí nebezpečí poranění elektrickým proudem. Ohledně všech elektroinstalačních prací se vždy poraďte s odborníky. Taktéž kupujte zboží pouze od ověřených prodejců.

Sem patří například společnost K&V Elektro, která se na prodej těchto věciček přímo specializuje. V nabídce mají pestrou paletu produktů do koupelny, například i výkonné osoušeče rukou, ale taktéž zde zakoupíte elektroniku do celé domácnosti. Veškerý elektroinstalační materiál je v nejvyšší kvalitě a za příznivou cenu.

 

 

Komerční prezentace

Moderní koupelny: Vsaďte na topné rohože a kabely