NOVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD PRO KAŽDÝ BYT, DŮM I CHATU!

Rubrika: Market

Barvy a laky Hostivař a.s. – český výrobce a dodavatel nátěrových hmot a drogerie – se posouvá blíže ke svým zákazníkům: v těchto týdnech spouští nový e-shop pro vás – konečné spotřebitele, kteří chtějí nakupovat pohodlně a rychle z domova. Na adrese WWW.BALSHOP.CZ je připravena nejen nabídka výrobků českých společností – Barvy a laky Hostivař, Barvy a laky Teluria a Barvy Denas, ale i desítek dalších výrobců a dodavatelů. Najdete zde vše na malování, lakování a natírání a zároveň lze vybírat ze široké nabídky drogerie a kosmetiky.

Objednané zboží si můžete vyzvednout na cca 40 výdejních místech po celé ČR – na podnikových prodejnách českých výrobců KOUZLO BAREV A DROGERIE. Seznam výdejních míst najdete nejen na WWW.BALSHOP.CZ, ale i na stránkách www.kouzlobarev.cz nebo www.kouzlodrogerie.cz.

Pro zákazníky je jistě zajímavé, že WWW.BALSHOP.CZ je partnerem projektu ČESKÝ VÝROBEK – KOUPÍ VÝROBKU PODPORUJETE ZAMĚSTNANOST V ČR, tzn. základem tohoto internetového obchodu jsou kvalitní výrobky od českých výrobců. Dále je pro zákazníky důležitá informace, že každý den je sortiment rozšiřován o nové výrobky a akční zboží.

 POMÁHÁME VÁM ŠETŘIT – ČAS I PENÍZE!

NOVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD PRO KAŽDÝ BYT, DŮM I CHATU!