STOP ucpaným odpadům

Rubrika: Market

Ucpaný odpad bývá problémem v mnoha domácnostech. Každý z nás to již někdy zažil. Ucpaný dřez, umyvadlo nebo vana dokáží velmi znepříjemnit život. Rady našich babiček či jiné zaručené postupy nemusí vždy fungovat. Zapomeňte na mechanické zvony a ruční pumpičky.

Vyzkoušejte ověřeného pomocníka WC NET Gel na ucpané odpady. Ten dokáže díky hustému gelovému složení proniknout i přes neodtékající vodu. Rozpustí veškeré zbytky, které jsou příčinou neodtékajícího odpadu, a uvolní ucpané potrubí. To vše do 15 minut bez horké vody a zvonu.

WC NET Gel na ucpané odpady lze používat také jako prevenci pro dobré odtékání odpadů. Jeho složení odstraní veškeré usazeniny, které mohou zapřičinit ucpání. Tento přípravek je bezpečný pro všechny druhy potrubí. Nemusíte se bát, nepoškozuje keramiku, smalt ani chrom. Navíc WC NET Gel na ucpané odpady obsahuje látky, které pomáhají potrubí chránit. Jedno balení vystačí na 2 použití.

4 snadné kroky k fungujícím odpadům s WC NET Gel

  • Opatrně otevřete
  • Nalijte ½ obsahu balení
  • Nechte působit 15 min (při extra silném zanesení nechte působit přes noc)
  • Propláchnetě studenou vodou

Jak na extrémně ucpané odpady?

Pokud máte extrémě zanesený odpad, povolejte na pomoc WC NET čistič odpadů Turbo. Superkoncentrovaný hustý gel vyčistí i beznadějně ucpané odpady. Díky svému složení pronikne přípravek až k samotné ucpávce, kterou okamžitě rozloží. Balení WC NET čistič odpadů Turbo slouží k jednorázovému použití s bezpečným dávkováním a jednoduchou aplikací.

Více informací naleznete na: https://www.stop-zapachu.cz/

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

STOP ucpaným odpadům