Kamarádka mi poradila Rentu z nemovitosti od FINEMO.CZ

Rubrika: Market

Paní Kamila se dostala do velkých problémů. Najednou se ocitla bez práce, a přestože vlastnila dům se splacenou hypotékou, neměla peníze na běžné výdaje. Potom se od své dlouholeté kamarádky dozvěděla o Rentě z nemovitosti neboli zpětné hypotéce od společnosti FINEMO.CZ.

„Ze začátku jsem tomu moc nedůvěřovala. Bála jsem se, že to bude příliš složité a budu muset platit spoustu různých poplatků. O financích jsem nic moc nevěděla a potřebovala jsem najít někoho, kdo by mi poradil,“ svěřuje se paní Kamila.

Obrátila se tedy na několik finančních poradců a domluvila si schůzky v bankách, kde se však místo očekávané dobré rady setkala spíše s neochotou a neporozuměním.

„Po těch několika schůzkách jsem se cítila totálně frustrovaná a vůbec jsem nevěděla, co si počnu,“ říká paní Kamila. Nakonec se znovu sešla se svou kamarádkou, vzala si od ní kontakt na firmu FINEMO.CZ a domluvila si schůzku s obchodní zástupkyní společnosti.

„Vlastně už jsem vůbec nic nečekala,“ přiznává paní Kamila, „a byla jsem velmi mile překvapená. Konečně jsem našla někoho, kdo pochopil mou situaci a krom toho, že mi nabídl řešení, jsem cítila, že se mi snaží opravdu pomoct. Prošel všechny mé výdaje a poradil mi, na čem bych mohla ještě ušetřit.“

Obchodní zástupkyně společnosti FINEMO.CZ paní Kamile vysvětlila, že se nemusí obávat, že by přišla o své bydlení, ale že o částku úvěru bude později snížena hodnota dědictví. To paní Kamilu netrápilo, protože neměla děti a vlastně ani nevěděla, komu by nemovitost odkázala. Domluvila se na pravidelné výplatě měsíční částky a jako první pozvala svou dlouholetou kamarádku na kávu, aby jí poděkovala.

Výhody Renty z nemovitosti

  • Získáte peníze na cokoli (najednou či postupně)
  • Za života nemusíte nic splácet a nikdy se nesplácí více než je cena nemovitosti
  • Zůstáváte bydlet doma a jste nadále majitelem svého bytu či domu
  • Můžete žít důstojněji a život si více užívat

Chcete vědět víc?

  • Další informace o Rentě z nemovitostí najdete na webu: www.rentaznemovitosti.cz.
  • Můžete zde požádat o orientační kalkulaci a seznámit se s příběhy klientů.
  • Můžete nám také zavolat na tel. 233 321 850.
  • Máme licenci České národní banky.

Komerční prezentace

Kamarádka mi poradila Rentu z nemovitosti od FINEMO.CZ