Revizní technici mají svou aplikaci INSPECTO

Rubrika: Market

Revizní technici mohou jásat. Moderní technologie přišly i do jejich oboru, konečně mají možnost spravovat své revize rychle a flexibilně z libovolného zařízení. Pomáhá jim k tomu software INSPECTO od českých vývojářů, kteří mají za sebou revizní praxi, a tak velmi dobře vědí, co takový revizní technik potřebuje.

INSPECTO je software s velmi úzkým cílením – je určená výhradně revizním technikům, kteří mají na starosti revize elektroinstalací, elektrických strojů, elektrických spotřebičů, zařízení pro obloukové svařování a systémů ochrany před bleskem. Právě tyto oddíly totiž modul pro revize VTEZ obsahuje.

Údaje o revizích zapisujete a prohlížíte kdekoliv

Revizní aplikace je šitá přímo na míru technikům. Vznikla na základě jejich každodenních zkušeností, a tak se snaží vyřešit největší problémy.

„INSPECTO není v žádném případě umělým produktem z dílny anonymních softwarových vývojářů,“ říká Pavel Tupec, software developer aplikace.

Snižuje čas, který technik tráví nutnou administrativou, a umožňuje vyřídit formality odkudkoliv. Otevřete si ji totiž z telefonu, notebooku i tabletu. Autoři mysleli tak, aby uživatelé mohli zaznamenávat data o revizi ihned na místě. Internetové připojení k tomu potřeba není, data se mohou odeslat na server až v okamžiku připojení. Tím se ostatně dostáváme k další důležité záležitosti. Veškerá data uživatelů jsou ukládána na bezpečném cloudovém úložišti, nemůžete o ně tedy přijít.

 

Legislativní správnost ohlídá za vás

Zadat novou revizi je s aplikací snadné. Obsahuje předvyplněné šablony, umožňuje využít citace z ČSN norem. Nemusíte si dělat starosti o legislativní správnost, navíc máte k dispozici celou databázi závad. Nikdy už se tedy nebudete muset strachovat, zda je revizní zpráva v pořádku po formální stránce.

Online software INSPECTO je možné předplatit si na měsíc, čtvrt roku nebo rok. Každý nový uživatel má navíc nárok na 30denní zkušební dobu, za kterou nic nezaplatí, přitom si bude moct vyzkoušet všechny funkce naprosto bez omezení. Více informací najdete na www.inspecto.online.

Komerční prezentace

Revizní technici mají svou aplikaci INSPECTO