Vteřinovka pod kontrolou

Rubrika: Market

Problém. Prasklo to, upadlo to… Rychle to zalepím! První, co každého napadne. Vteřinovka je lepidlo, po kterém sáhne většina z nás. Jenže – když se spěchá, výsledek nemusí být očekávající. Vždyť v návodu je to tak jednoduché. Stačí nanést pár kapek, spojit a hotovo!

Jaká je však realita? Běžná vteřinová lepidla v kovových tubách po jejich zmáčknutí tečou a tečou. Po lepeném předmětu, na prsty. Nakonec, při odkládání, pokapou všechno, co se dá. V nejlepším případě kuchyňskou linku. V horším případě koberec, sedací soupravu, sukni, kalhoty…

A to je pak potíž. Z textilu jsou prakticky neodstranitelná, z pevných povrchů to jde o něco lépe. Následují problémy spojené se sháněním odstraňovače vteřinových lepidel a výsledek nejistý.

Na jedné straně je řešení velmi jednoduché, a to v použití speciálních dávkovačů, ve kterých je vteřinové lepidlo dodáváno. Stejné množství lepidla (většinou 2 až 3 g), jako je v kovové tubičce, však stojí několiknásobně více. A jistota, že lepidla v dávkovačích „nevyschnou“, zde také není.

UHU přichází na trh s vteřinovým lepidlem, které budete mít pod kontrolou, a to v balení v tubě se systémem CONTROL.

Patentovaná technologie DIRECT STOP vytváří „NASÁVACÍ EFEKT“ po uvolnění tlaku na tubičku. Mechanizmus uvnitř tuby ihned po uvolnění tlaku při vytlačování lepidla za staví jeho dávkování, a to IHNED přestává z tuby vytékat a kapat.

Speciální pružina vsazená do tubičky ji okamžitě po uvolnění tlaku vrací do původního tvaru a vteřinové lepidlo, které u každé jiné tuby nadále vytéká a kape, je nasáto dovnitř, kde je bezpečně zadrženo. A co je na celém systému CONTROL pro konečného zákazníka to nejlepší? Vše je za stejnou cenu, jako běžné vteřinové lepidlo v tubě na blistru.

 

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Vteřinovka pod kontrolou