Veletrh DŘEVOSTAVBY 2016 se blíží!

Věděli jste, že dřevo na dřevěný dům roste 3 minuty? Anebo proč se říká nešikovi, že má volšový ruce? Přijďte zjistit vše o dřevu. A samozřejmě o dřevostavbách. Na co se můžete na 11. ročníku největšího veletrhu dřevěných staveb těšit?

 

V jednom okamžiku a na jednom místě získáte osobní kontakty na stovku kvalitních firem a veškeré informace, které při svém rozhodování o výstavbě dřevostavby prostě potřebujete. Pro představu uvedeme několik tipů.

 

Ve střední hale uvidíte reálnou podobu moderní roubené stavby OK Pyrus, třípodlažní objekt systému Europanel, speciální interaktivní expozici architektonického studia a realizační firmy Prodesi/Domesi, masivní hradby Kanadského srubu různých typů průřezů Sruby Rajec, dřevostavby VEXTA postavené za 2 měsíce, specialisty na foukanou, akustickou a protipožární izolaci firmu CIUR, či dodavatele izolací a nosníků Steico M.T.A.

 

V pravém křídle Průmyslového paláce najdete Fermacell se systémy suché výstavby, pilíře dřevostavebních firem jako např. Palis, Alfahaus, Haas Fertigbau, Domy D.N.E.S., Quickhaus, Dřevostavby Biskup, Sruby Pacák, MS Haus, Holiday Pacific, Vesper Frames, Ekopanely, Moravia Wood, Ecomodula, rozmanitý sortiment dřevěných palubek, fasád a masivních podlah firem Serafin Campestrini, AU-MEX či ASKO, největšího zpracovatele kulatiny na Slovensku holding Rettenmeier Tatra Timber, dodavatele dřevoobráběcích strojů Hans Hundeger, STM a Soukup, chytré a úsporné ovládání celého domu systémem HAIDY a mnoho dalších profesionálů se zaměřením na dřevěné stavby. Nechybí ani nejvýznamnější školy s dřevařskými obory.

 

Levé křídlo bude atraktivní díky izolačním systémům Insowoool, Isocell, dřevostavebním firmám Cedar Home, Nema, Dřevostavby Bidlo, vrstveným panelům divize Dekwood společnosti DEK, vazníkům, krovům a nosným konstrukcím KASPER CZ, dřevoobchodu K&C, skvělým schodům firmy s 20letou zkušeností SWN Moravia, masivním luxusním podlahám Heth, podlahám, fasádám a terasám Sortim, přepychové stínicí technice Maron CZ, oknům Pražák, Star Okna, HOGGA, dveřím Vetos, nepostradatelnému software Dietrichs, WETO AG nebo SEMA, rozmanité škále nářadí, sponkovaček, hřebíkovaček , chytrých vrutů, kotvám firem BeA, HPM Tec, Heco Italia či Simpson Strong-Tie.

 

Doprovodný program v atraktivním auditoriu ve střední hale by si neměl nechat ujít nikdo z Vás, kdo o kvalitní a nízkoenergetické nebo pasivní dřevostavbě uvažuje. Jednotlivá témata najdete v příslušné záložce, nedělní program pak bude věnován výhradně srubům a roubenkám. Konstrukce auditoria ponese největší nesoutěžní přehlídku dřevěné architektury v Česku a na Slovensku – Salon dřevostaveb a jeho tradiční součást Mozaiku dřevostaveb. Fandové umění a designu zcela jistě zavítají do prvního patra pravého křídla na výstavu Umění dřeva.

 

Děti? S sebou! Takové dětské hřiště možná ještě nezkusily.

Přemýšlíte o kvalitní dřevostavbě? Chcete kvalitní okna, dveře, podlahy nebo izolace? Anebo jen samotné dřevo? Přijďte se zeptat na vše, co Vás zajímá. Přijďte si vybrat nejlepšího dodavatele. Přijďte zjistit, jak se skutečně budete cítit v dřevostavbě.
Takže… Přijďte na největší veletrh dřevěných staveb!

Souběžně probíhá také 11. ročník veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, KRBY, KAMNA A OBNOVITELNÉ ENERGIE.

www.drevostavby.eu

 

Komerční prezentace

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2016 se blíží!