Plánujete změnu interiéru? Vsaďte na kvalitu českých dveří!

Rubrika: Market

Interiérové dveře SAPELI

Spojte se s těmi nejlepšími

Na Jihlavsku roku 1870 se začala psát historie rodinné firmy Procházků, úspěšné a prosperující společnosti, dnes největšího českého výrobce dýhovaných dveří, firmy známé po celé střední Evropě pod názvem SAPELI. Interiérové dveře SAPELI se vyznačují bohatou nabídkou modelových řad (od jednoduchých hladkých až po designové, plné nebo s výplní skla), liší se povrchovou úpravou, použitým materiálem, dýhou i barvou. Zájemci si tak mohou vybírat z mnoha variant, a to i u nejlepšího prodejce dveří SAPELI za několik posledních let, u společnosti DODO for life. Kamenné prodejny firmy najdete na sedmi místech v Praze a také v Plzni, Mladé Boleslavi, Ostravě a Mělníku. Mnozí klienti však upřednostňují nákup z pohodlí domova. Pro ně vytvořil DODO for life internetový e-shop, kde bude umístěna kompletní nabídka zboží.

Interiérové dveře SAPELI

 

Dveře nejsou jen dveře…

Kromě toho, že si musíte spočítat počet potřebných kusů dveří a zvolit model, je potřeba si také určit zárubně a kování, tak, aby vznikl odpovídající komplet. Pokud původní dveře na chalupě měly kovové zárubně, není nutné řešit jejich pracné bourání a odstranění. SAPELI v tomto případě nabízí východisko v podobě dřevěného obkladu kovové zárubě.

dveřní kování COBRA

 

Také kliky a kování v nabídce DODO for life pocházejí z českých zdrojů, od firmy COBRA. Pokud se nakonec ještě rozhodnete pro větší změny interiéru chaty nebo chalupy přístavbou zdí, oceníte jistě chytrá řešení v podobě dveřních pouzder ECLISSE ČR. Systém zasouvacích dveří do zdí (ať již zděných či do sádrokartonových příček) ušetří nejen místo, ale je i zajímavým doplňkem s dlouholetou funkčností.

 

Dveřní pouzdro ECLISSE

 

 

 

Komerční prezentace

 

Plánujete změnu interiéru? Vsaďte na kvalitu českých dveří!

Zajímavé