Pokojíčky pro vaše zlatíčka

Vaše ratolesti budou velmi rády, když jim zařídíte vlastní pokoje. Vybavte je úměrně jejich věku. Zatímco ti nejmenší budou štěstím bez sebe, když tu objeví kromě postýlky, židličky a hracího stolku také vtipné dekorace a hračky, odrostlejší ději již mají větší nároky. Potřebují úložné prostory, psací stoly, aby se i tady mohly učit a psát si úkoly.


Děti rostou jako z vody, vyberte jim nábytek, který poroste s nimi


NÁŠ TIP
Odrostlo vaše miminko a zbyl po něm houpací koš? Zavěste ho do dětského pokoje a uklízejte do něj hračky. Budou uklizené a přitom po ruce.

foto Bella Rose

Pro práci i zábavu. Stůl je nastavitelný na tři výšky, deska lze naklonit. Ve výbavě je držák na roli papíru MÅLA. Malý malíř má vše po ruce. 2 290 Kč.

foto IKEA

DOBRÁ RADA
V podkroví chat a chalup obvykle najdeme dřevem obložený strop. Zkuste to obráceně. Při proměně pokoje byla i na stěnu vytažena plovoucí vinylová podlaha FatraClick s patentovaným systémem Uniclic®. Stěnu zdobí dřevěná dekorace Dekornik Big Cloud, 77 x 55 cm, 2 459 Kč.

foto FTV Prima

Království malého prince je laděné do modrobílé s prvky v barvách dřeva. V pokoji zaujmou domečková postel WOOOD Huisie (15 499 Kč), koš na hračky Nattiot Annibal (719 Kč), poličky na autíčko Unlimited Design for kids (619 Kč) od Bonami a tapeta Coconet (429 Kč), Vavex. Rustikální domeček na hlodavce Cottage (4 999 Kč), Ferplast.

foto FTV Prima

Jako úložné prostory v dětském pokoji poslouží také koše, komody, truhly a úložné lavice, třeba lavice s úložným prostorem z přírodního bambusového dřeva. 9 289 Kč.

foto Bloomingville

Dětská LED lampička z dubového dřeva ve tvaru obláčku Oak Cloud Lamp se bude vyjímat na každé stěně. Žárovka za obláčkem vydává příjemné rozptýlené světlo, 2 089 Kč.

foto Ferm Living

Barevný polštář ve tvaru autobusu Upptag poslouží při lenošení i při hrách na koberci. 269 Kč.

 

Připravila: Helena Štětinová

Foto: FTV Prima a se souhlasem  firem Bella Rose, IKEA, Bloomingville, Ferm Living

Pokojíčky pro vaše zlatíčka