Nová generace spotřebičů české značky MORA

Rubrika: Interiér

Tradiční česká značka kuchyňských spotřebičů MORA disponuje širokou a komplexní nabídkou pomocníků do domácnosti. Umožňuje tak bez problémů vybavit celou kuchyň v jednotném, moderním stylu. Český výrobce s tradicí, začínající již v roce 1825, díky mnohaletému působení na tuzemském trhu své zákazníky dobře zná a dokáže výrobky přizpůsobit jejich požadavkům a životnímu stylu. Výsledkem je promyšlený design, uživatelsky přívětivé ovládání a inovativní funkce, to vše za dostupné ceny.

 

Plynová skleněná deska VDP 645 GX1, cena 6990 Kč

 

Elektrická trouba VT 559 MX, cena 11 990 Kč

MORA nabízí novinky
Nové spotřebiče značky MORA se harmonicky začlení do každé kuchyně, jejich předností je spolehlivost, ale také vysoká kvalita a uživatelský komfort. V nabídce značky MORA si zákazník může vybrat například samostatnou elektrickou troubu VT 559 MX s dotykovým ovládáním Touch Control a komfortním zavíráním dvířek. Nebo nerezovou mikrovlnou troubu MT22 s elektronickým ovládáním a možností kombinací ohřevů. Dalším novým výrobkem v nabídce je plynová vestavná skleněná deska VDP 645 GX1 s povrchem z tvrzeného skla a se 4 plynovými hořáky s pojistkami Stop Gas. Doplnit ji můžete komínovým odsavačem par OV 680 G s extra funkcí 24 h (automatické čištění vzduchu v místnosti, po dobu 5 minut každou hodinu) a s možností programování odsávání. Kuchyňské elektrospotřebiče ještě doplňuje vestavná integrovaná myčka nádobí IM 640 s kapacitou 14 sad nádobí a digitálním ukazatelem zbytkového času.  Novinkou je i vestavná chladnička VC 182 s mechanickým ovládáním a automatickým odmrazováním.

 

Komínový odsavač par OV 680 G, cena 9990 Kč

Jaké výhody přinášejí
Výhodou moderních trub značky MORA je nové komfortní zavírání dvířek SOFT Closing. Zákazníci jistě ocení i originální příslušenství, jako jsou například kompatibilní pekáče MAXI s objemem 7 l a plechy. Velkou předností je bezesporu i energetická třída A+.
Široká nabídka varných desek vychází vstříc všem požadavkům a přináší desky plynové, indukční, sklokeramické, litinové, v kombinaci skla a nerezu, se
4 zónami anebo s 2 zónami. Indukční desky se mohou pyšnit funkcí rychloohřevu Sprint a speciálním posuvným Slider ovládáním. Samozřejmostí jsou také litinové mřížky na plynových deskách. Navíc u některých modelů lze využít Domino program MORA, kdy je možné sestavit si vlastní varnou desku tak, aby vyhověla individuálním parametrům kuchyně.
Nezbytným vybavením kuchyně je také odsavač par. Šířka 50, 60 nebo 90 cm, bílá, nerez, stříbrná či hnědá barva, odsavače komínové, výsuvné, podstavné, ostrůvkové, periskopické i sedmiodtahové s bočním odtahem… to vše může MORA nabídnout.

TEXT: REDAKCE
FOTO: MORA

Nová generace spotřebičů české značky MORA