Nejlepší lokality pro koupi chalupy nebo chaty v okolí Prahy

Rubrika: Market

Chaty a chalupy Češi prostě milují. Není nic lepšího, než vyjet z města do přírody a strávit tam víkend nebo rovnou celé léto. Podívejte se na nejlepší lokality v okolí Prahy.

Kouzelné okolí Benešova

Pokud vyjedete z Prahy směrem na jihovýchod k Benešovu, objevíte kouzelná místa. Nedaleko Benešova stojí nádherné zámky Konopiště a Jemniště. To ale rozhodně není vše. V okolí se majestátně tyčí také hrad Šternberk nebo hora Blaník. Benešovskem protéká řeka Sázava, která přímo vybízí nejenom ke koupání, ale také k výletům na kánoích. V létě to na Sázavě žije a v blízkosti se každoročně pořádají festivaly. Pokud chcete koupit chalupu na Benešovsku, podívejte se na stránky realitní kanceláře Home Sweet Home a kontaktujte realitní makléře, kteří mají oblast v malíčku.

Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko

Ze západní části Prahy jste na Křivoklátsku zhruba za 30-45 minut. Chráněná krajinná oblast je oázou klidu. Na břehu řeky Berounky si můžete v letních měsících opéct buřty nebo si dát dobře vychlazené pivo. Dominantou oblasti je hrad Křivoklát, který hlavně v posledních letech láká čím dál víc návštěvníků. Na nádvoří uvidíte show s dravci, rytířské souboje, můžete si zahrát únikovou hru Kellyho žalář nebo jít na prohlídku hradu. Křivoklátsko rovněž vybízí k výletům na kole, i když terén je hodně kopcovitý a trochu se zapotíte. V povodí řeky Berounky najdete řadu nově zrekonstruovaných chat ke koupi.

Romantická zákoutí u Mladé Boleslavi

Na severovýchod od Prahy si můžete pořídit chalupu nebo chatu v oblasti Mladé Boleslavi. Najdete tu skalní město, romantická údolí a množství rybníků včetně známého Máchova jezera. Podél toku řeky Jizery stojí malebné chaty a chalupy, které přímo lákají k odpočinku. Celý region je protkán cyklostezkami a pěšími turistickými cestami. V okolí Mladé Boleslavi si užijete golf, koupání, rybolov nebo třeba horolezectví. Ať už milujete aktivní dovolenou nebo rádi odpočíváte během procházek v nádherné krajině, tady si přijdete rozhodně na své.

Zatoužili jste po vlastní chatě či chalupě za Prahou? Chcete uniknout ruchu velkoměsta a trávit víkendy uprostřed přírody? Nenechávejte nic náhodě a kontaktujte profesionálního makléře, který svému oboru rozumí a ochotně vám pomůže vaši vysněnou víkendovou chaloupku najít a koupit.

Komerční prezentace

Nejlepší lokality pro koupi chalupy nebo chaty v okolí Prahy