Zachraňte nezachranitelné!

Rubrika: Market

Samosvařitlená silikonová páska tesa Xtreme Conditions

Na zahradě, ale i v domácnosti se mohou přihodit nehody, které zcela jistě nepředpokládáte a mohou tak nepříjemně zabrzdit práci na celý víkend či delší čas – například když poškodíte zahradní hadici a zrovna je nutné zalévat, nebo poškodíte elektrický kabel či zjistíte netěsnost v sifonu pod umyvadlem. Jenomže co když náhodou proseknete filtrační hadici v bazénu, nebo praskne hadička u kompresoru či olejová hadice v motoru? Na takové nehody běžné pásky nestačí. Na trhu je však páska, která dokáže opravit i zdánlivě neopravitelné nehody: je jím samosvařitelná silikonová páska tesa Xtreme Conditions!

Není to běžná opravná páska, ale tzv. samosvařitelná silikonová páska bez lepidla, jejímž principem je „zatavení“ několika vrstev do sebe. Princip lepení je velmi jednoduchý – pásku během obtáčení poškozeného místa natahujete. Po nanesení několika vrstev se začne páska opět smršťovat a spojí se do jedné pevné vrstvy.

Samosvařitelná silikonová páska tesa Xtreme Conditions

Díky prvotřídní technologii výroby a použití nejkvalitnějších materiálů jsou vlastnosti této pásky zcela mimořádné. Lze ji použít na opravu vodovodních šroubení a potrubí, opravu elektrických kabelů, ale také přímo na mastné a špinavé plochy a dokonce i přímo pod vodou. Použitelná je totiž jak uvnitř, tak i venku a to v rozmezí od -60 °C do +260 °C. Při opravách elektrických kabelů odolává napětí až 8000 V. Mimo jiné odolává i působení chemikálií, jako jsou kyseliny a rozpouštědla.

Samosvařitelná páska Xtreme Conditions je ideální záchranné řešení pro domácnost, zahradu ale také také pro profesionální použití. Díky jejím vlastnostem může být v mnoha případech trvalým řešením opravy. Pásku můžete zakoupit ve všech kvalitních železářstvích.

 

Zachraňte nezachranitelné!