Pojištění auta online. Pomůže vám kalkulačka

Rubrika: Market

Potrpíte si na výběr kvalitního a levného pojištění, ale nemáte čas ani chuť takové věci řešit? Vyzkoušejte online řešení, při kterém budete v obraze během několika minut, neminete žádnou z nabídek a smlouvu si zajistíte třeba online. Připravte si jedno ze svých chytrých zařízení s připojením k internetu, trochu času a pojištění můžete mít vyřízené za pár okamžiků. 

Jízda bez pojištění je riziková

O tom, zdali své vozidlo pojistíte či nikoli nemůžete sami rozhodnout. Taková skutečnost je legislativně ošetřena, aby byli všichni účastníci provozu na silnicích neustále chráněni. Díky tomu se totiž nemůže stát, že by při nehodě nemohl být odškodněn poškozený, který utrpěl škodu na zdraví nebo majetku. Pojištění auta vám tak pomáhá, abyste se na silnicích cítili bezpečně a jezdili beze strachu.

I přes jasné nařízení se však objevují řidiči, kteří se pojištění vozidla snaží obejít, aby ušetřili. Při běžné silniční kontrole ale bývají takoví řidiči odhaleni a v horším případě se stanou účastníky nehody, kdy neplatí jen pokutu za nesjednání povinného ručení, ale také odpovídají sami za všechny škody, které způsobili.  Často tak na hlavu některých řidičů padají i milionové částky. Pokud jde o hromadnou nehodu, může být hodnota odškodnění v extrémně vysokých číslech.

Najděte nejlepší cenu i podmínky právě pro vás

Odpovědnost ovšem můžete přijmout a zároveň si vybrat nejvýhodnější produkt na trhu. U srovnání pojištění auta je však třeba mnohem více než jen seřadit produkty podle ceny. Výslednou hodnotu totiž tvoří kritéria, která se u každé osoby s motorovým vozidlem liší. Důraz je kladen na veškeré parametry vozidla, včetně hmotnosti, stáří, objemu válců a dalších, ale také je individuálně porovnáván každý řidič, podle jeho historie, stáří, lokality trvalého bydliště nebo typu osoby (FO nebo PO).

Nadstandardní služby povinného ručení

Jestliže vám nebude stačit běžný balíček, který pojišťovny v rámci povinného ručení nabízejí, můžete si připlatit i za nadstandardní služby, ve kterých je především asistence. Ta vám zajistí bezpečí například při cestách do zahraničí, kdy může být nehoda nebo porucha vážný problém, který komplikuje ubytování. Využití náhradní dopravy nebo dočasného ubytování, než dojde k opravě vozidla se vám tak může na delších cestách hodit, ať už cestujete sami na služební cestě nebo jedete třeba s celou rodinou na dovolenou. Kalkulačka online vám na základě filtrů pomůže najít výhodné pojištění podle stanovených kritérií a ukáže vám také služby s nadstandardním vybavením.

Zvažte pořízení havarijního pojištění

Zatímco povinné ručení se sjednává kvůli odpovědnosti, havarijní pojištění odpovídá za váš majetek. Nemusíte se tak o své vozidlo obávat ani v případě odcizení či poškození. Havarijní pojištění totiž počítá se všemi nepříjemnými výdaji, které způsobuje například vandalismus, nehoda, přírodní katastrofa nebo návštěva zlodějů. Ideální je proto kombinovat povinné ručení společně s havarijním pojištěním, kdy budete mít jistotu za každé situace.

Komerční prezentace

 

Pojištění auta online. Pomůže vám kalkulačka